הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ ס.י.ק.ר.ט - 2

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.3
ממוצע
1
3
2
1
3
1
4
5
5
3
17
גם ב - Kindle
סיקרט 2: לנצח
ל' מארי אדליין

סיקרט 2: לנצח

ל' מארי אדליין

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.3
ממוצע
1
3
2
1
3
1
4
5
5
3
17
39 
סדרה:‎ ס.י.ק.ר.ט - 2
גודל (עמ'): 253
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
היא היתה נשואה. היא מלצרית. שני התפקידים דרשו ממנה לדעת – אפילו לפני הבעל, והלקוחות עצמם – מה הם רוצים. לצפות מה הצרכים שלהם. אבל בכל פעם שהיא מנסה להפעיל את המיומנות הזאת על עצמה, היא נכשלת. ובינתיים היא מחכה שהזמן יעשה את שלו, שהחיים יתחילו, שאיזה מתג יידלק פתאום מעצמו.
ןאז, יום אחד, לא במקרה, החיים מושיטים לה יד. וברגע של אמת, היא לוקחת אותה: כשקאסי מוצאת בבית הקפה שבו היא עובדת מחברת עם תיאורי סקס מפורטים שנשמטה לאחת הלקוחות, היא נשאבת לתוך עולם סודי של עוצמה מינית, ומזמינה את עצמה למועדון פרטי שישנה את חייה והרגליה.
באגודת ס.י.ק.ר.ט אין ביקורת, אין גבולות, אין בושה. זאת הדרך היחידה להפוך את הפנטזיה למציאות, להגיע לשחרור מיני מוחלט.
המשך קריאה

סקירות

 • ענבר
  ענבר
  יש דבר כזה יותר מדיי סקס. והספר הזה מצטיין בזה. אני מצאתי את עצמי מעבירה דפים שלמים בלי לקרוא אותם. הסיפור של דופין היה נחמד. בעוד שהסיפור של קלאסי תפס תאוצה לקראת הסוף והשאיר במתח. אם לא הייתי מקבלת את הסדרה במתנה לא הייתי ממשיכה לקרוא. ואני ממליצה לא לקרוא את הסדרה היא מאוד בוסרית.
 • אביבה
  אביבה
  אהבתי מאוד את הסידרה הגיבורה מוצאת את עצמה לאחר טרגיות שהיו לה בחיים הפרטים ומתחילה לבנות את עצמה מחדש הלוואי והייתה אגודה כזאת במציאות של שיחרור מני והגשמת פנטזיות
 • Nehama
  Nehama
  הספר הראשון עוד היה עם מסתורין ציפייה למשהו שעוד יגיע בספר השני האכזבה מתבייתת.. בקיצור מיותר
 • טל
  טל
  כשסיימתי את הספר הראשון קראתי את הביקורות שכתבו בנות ובכל זאת המשכתי לספר השני כי אני לעומתן אהבתי את הספר הראשון, אני עדיין חושבת שאם הייתה קיימת קבוצה כזאת במציאות זה יכול היה להיות מדהים.
  נכון לא מדובר באיזו עלילה מסובכת ומפותלת אבל מדובר בנשים שחוות חוויות מסוימות בחיים שגורמות להן להתכנס בתוך עצמן ולהפסיק להאמין ולרצות זוגיות ואינטימיות. אז נכון הספר מלא סקס ותיאורים גסים אבל אם מנסים לרדת קצת יותר לעומק מבינים שבסופו של דבר בשני הספרים הראשונים המטרה הושגה, אישה שהתכנסה בעצמה הפסיקה להשקיע בעצמה חיצונית וחברתית מתפתחת ופורחת. אני ממשיכה לשלישי וממליצה בחום.
 • לימור
  לימור
  כמו כל הביקורות פה גם אני לא אהבתי פשוט מיותר משעמם ורדוד. גם ספר שהנטיב המרכזי בו הוא סקס עדיין חייב שיהיו בו דמויות מעניינות ושיהיה כתוב טוב לא זה המקרה.
 • לימור
  לימור
  כמו כל הביקורות פה גם אני לא אהבתי פשוט מיותר משעמם ורדוד. גם ספר שהנטיב המרכזי בו הוא סקס עדיין חייב שיהיו בו דמויות מעניינות ושיהיה כתוב טוב לא זה המקרה.
 • עינת
  עינת
  הספר השני בטרילוגיה.מאהבתי את רעיון העלילה והכתיבה טובה. הספר קצת נמרח אבל עדיין נהנתי.
 • Ayala
  Ayala
  את הספר הראשון די חיבבתי. בספר השני קצת מתחו ומשכו.
  היה אפשר לקצר בהרבה. פחות התחברתי לספר השני
 • לירז
  לירז
  ספר המשך בסדרה שהיא בעיקרה אירוטית. אין עלילה או תוכן ומרכז הספר הוא קטעים אירוטיים. מי שאהב את הראשון יאהב גם את בשני אבל מי שלא לא ימצא גם בזה עניין
 • shir :)
  shir :)
  ספר מאכזב כמו הראשון, הספר מתרכז בעיקר בסצנות סקס ונותן קמצוץ קטן של עלילה שלצערי לא סוחבת ולא סוחפת את שאר הספר.
  בזבוז זמן, לא ממליצה על הספר.