הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
2.3
ממוצע
1
2
2
0
3
0
4
0
5
1
1
גם ב - Kindle
סיפורים אינטימיים

סיפורים אינטימיים


דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
2.3
ממוצע
1
2
2
0
3
0
4
0
5
1
1

במקום 42 

31.5 

גודל (עמ'): 192
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

הסיפורים של נינה פינטו-אבקסיס הם אינטימיים גם בדרך הסיפור שלהם. הם נקראים כשיחה בין בני אדם קרובים: חברות מילדות או גבר ואישה קרובי נשמה. ל"סיפורים אינטימיים" יש ניחוח לוקלי חריף ומענג: אשקלון והפריפריה שלה, ירושלים הסטודנטיאלית ותל אביב הבורגנית. ועם זאת, הם סיפורים אוניברסליים, העוסקים במשוגותיו ומצוקותיו של האדם, כל אדם, בעולם המודרני, וגם ברגעי הניצחון הקטנים שלו במאבקו לשרוד ולמצוא משמעות.

(יגאל שוורץ ודקל שי שחורי)


נינה פינטו-אבקסיס, ד"ר לפולקלור יהודי והשוואתי ומרצה במכון הבין-לאומי לחקר הלאדינו באוניברסיטת בר-אילן ובאוניברסיטה הפתוחה. נולדה וגדלה באשקלון וכיום מתגוררת בתל אביב. נשואה לאריאל ואם לשניים. היא מתמחה בחקר תרבותן של קהילות צפון מרוקו ולשונן, לשון החכתייה. כלת פרס בן-צבי לחקר קהילות ישראל לשנת 2015. סיפוריה תורגמו לספרדית והתפרסמו בכתבי העת Raices ו-Mozaika, ובשפה הערבית במכתוב של חוג המתרגמים במכון ון-ליר. "סיפורים אינטימיים" הוא קובץ הסיפורים הראשון שלה.

המשך קריאה

סקירות

  • erez
    erez
    ספר שני מתוך טרילוגיה שהיא אחת המפתיעות והחשובות שנוצרו כאן. באמצעותתכניקת הכתיבה והן ב"סטורי טלינג"
    אדף עושה מהפכה בספרות העברית וגם מצליח לחשוף לא מעט מצפונות החברה הישראלית בעשורים האחרונים. חברה הנעה בין יצירה אמנותית וטכנולוגית לבין אלימות ושחיתות בלתי נסבלים