הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
4 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
3
0
סיימון מוצא את דרכו

סיימון מוצא את דרכו


דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
4 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
3
0
37.00 
37.00 

תקציר

סיימון ספיר, בן שש-עשרה והומו-די-בארון, מעדיף להשאיר את הדרמה למחזמר של חוג התיאטרון בבית הספר. אבל כאשר מייל מפליל נופל לידיים הלא-נכונות, מתעוררת סכנה שהסוד שלו ייחשף לעיני כל. עכשיו סיימון נופל קורבן לסחיטה: אם לא יעזור לליצן הכיתה מרטין להתחבב על ידידתו, זהותו המינית תיוודע לכולם. וגרוע מכך - גם פרטיותו של בְּלוּ, שם העט של הנער שהוא מתכתב איתו, תיפגע.

כשמצד אחד שינויים שמטלטלים חברויות ותיקות ומצד אחר התכתבות אלקטרונית עם בלו שנעשית פלרטטנית יותר מיום ליום, כיתה י"א הופכת פתאום למסובכת מאוד. סיימון שונא-השינויים צריך למצוא דרך לצאת אל העולם האמיתי בכוחות עצמו לפני שמישהו יוציא אותו לשם בכוח - והוא צריך לעשות זאת בלי להרחיק מעצמו את חבריו, בלי לסכן את עצמו ובלי לפספס את ההזדמנות לאושר עם הבחור הכי מתעתע והכי מקסים שהוא לא פגש מימיו.

 

ספר הביכורים המצליח של בקי אלברטלי הוא רומן התבגרות של המאה העשרים ואחת, מצחיק ושנון ועטוף ברומנטיקה חנונית.

 

"הסופרת הצעירה בקי אלברטלי כתבה ספר אמין ומשכנע המסופר בקולו גלוי הלב והמבולבל של נער בן שש-עשרה... המתח שיגרום לכם להמשיך לקרוא דף אחרי דף נובע מההתכתבות האנונימית של סיימון ובְּלוּ, שנקטעת בפרקים שבהם סיימון מספר בגוף ראשון על תסכולו ההולך וגובר מסירובו של בלו להזדהות... בלו אולי מהסס, אבל הקוראים יתאהבו בסיימון בטירוף". המלצת השבוע, "פאבלישר'ז ויקלי"

המשך קריאה
  • ISBN: 99-2008
  • גודל (עמ'): 277
  • מו"ל: מטר הוצאה לאור
  • יצא לאור ב-: 27/03/2016
  • שם המחבר: בקי אלברטלי
  • תורגם ע"י: כנרת היגינס־דוידי

ביקורות


לא פשוט להיות נער מתבגר במאה ה-21.
זה אפילו יותר קשה כשאתה הומוסקסואל בארון, והליצן של הכיתה מוצא את המייל שלך לגמרי במקרה ומנסה לסחוט ממך דייט עם החברה הכי טובה שלך.
זה גם לא עוזר שהחברים הטובים שלך מתאהבים זה בזו ורבים בגלל זה בלי הפסקה או שהבחור האנונימי שאתה מתכתב איתו נעשה פלרטטן יותר ויותר בכל אימייל שהוא שולח, וזו רק ההתחלה...
סיפורו של סיימון סוחף ועוצר נשימה, ומסופר בקלילות ובחן כה גדולים שקשה להניח את הספר מהיד.

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו