הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ סוויט - 2

דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.5
ממוצע
1
3
2
0
3
2
4
2
5
5
12
סוויט 2: סוויט ליידי

סוויט 2: סוויט ליידי


דרג ספר זה מתוך 5
12 דירוגים
3.5
ממוצע
1
3
2
0
3
2
4
2
5
5
12
35 
סדרה:‎ סוויט - 2
גודל (עמ'): 256
מו"ל: אריאלה באום

 

האם יצליחו טומי ואמה לעמוד במכשולים העומדים בדרכם?

"כשהטירוף חוצה גבולות ואפילו האהבה לא יכולה להציל אותנו, נותר לנו רק להציל את עצמנו ולמצוא את מה שאיבדנו בדרך, את נפשנו, את שפיותנו. עליי לבנות מהשברים אמה חדשה, חזקה יותר. אני כבר לא סוויט ליידי. אפילו לא ליידי. אני אישה!".

זהו ספרה השביעי של אריאלה באום, והוא החלק השני בסדרה בת שני חלקים. קדמו לו טרילוגיית "הסודות" ("סודות חבויים", "סודות נחשפים" ו"ללא סודות"), "מיה רוזה", ספר השירים "שביל המילים" ו"סוויט טומי", החלק הראשון בסדרה זו.

המשך קריאה

סקירות

 • שימי
  שימי
  חייבת לציין שהספר הראשון אכזב אותי, והשני אפילו היה חלש יותר, לוותר מראש, חבל על המאמץ והכסף.
 • שימי
  שימי
  חייבת לציין שהספר הראשון אכזב אותי, והשני אפילו היה חלש יותר, לוותר מראש, חבל על המאמץ והכסף.
 • ציונה
  ציונה
  הספר הזה הוא השני בדואט הספרים המתוקים. הספר הראשון מסופר נקודת מבטו של טומי והוא ממש רומן רומנטי מתקתק (על גבול הלא מציאותי) ואז מגיע הספר השני, המסופר מנקודת מבטה של אמה, והוא ההפך הגמור ממתקתק שלא נאמר טראגי! נהינתי מהניגודיות (וגם מהיפוך התפקידים, הפן הרומנטי יוחס לטומי בעוד אמה משקפת את הקול המקורקע ופחות נוטה לאשליות), אבל הקיצוניות בין הספרים התקווה שבספר הראשון אל מול האסון שממנו אין חזרה בספר השני הרגיש מוגזם! יש גבול לכמה אסונות יכולות להתרחש על דמות אחת! מצד שני, אם חוסר הצדק שבסיום מציק לי עד עכשיו (24 שעות אחרי הקריאה) ייתכן שיש בו משהו, אבל למה להרוס ספר בסיומת נוראית :/
 • אפרת
  אפרת
  אחרי האכזבה מהספר הראשון. נמשכתי לשני וחייבת לומר שהיה שיפור אך לצערי עלילה לא אמינה.... אומנם סוף לא צפוי אך עדין לא כדאי להשקיע את הזמן.
 • בתיה
  בתיה
  זהו הספר הראשון מתוך הטרילוגיה. בסך הכל די נחמד. אהבתי למרות שהפסקתי את הקריאה מספר פעמים. הכרחתי את עצמי להמשיך בכמה קטעים.
 • גלית
  גלית
  קראתי את טרילוגיית סודות ואהבתי מאד וברור שהמשכתי לסוויט טומי וחיכיתי שיצא ההמשך ומיד קראתי ואהבתי סוף מפתיע ביותר וזה מה שיפה בסיפור.ממליצה בחום רב
 • מיטל
  מיטל
  וואו,לזה לא ציפיתי,סיום מפתיע לספר,כל העלילה התהפכה.הסוף היה לא צפוי ומפתיע וזה. מה שיפה.ממליצה.
 • לימור
  לימור
  בגדול אני יכולה לומר לאאאא אחד גדול, לא אהבתי ולאאאאא התחברתי קראתי גם את הספר הראשון שהיה בינוני בעיניי וזה אף פחות מכך.
 • Nehama
  Nehama
  לא מבינה איך עשיתי זאת לעצמי... אחרי שממש לא נהנתי מהספר הראשון בכל זאת החלטתי להמשיך לשני ולא מצאתי שום תכלית בהמשך שהוא הזוי כמו הראשון. ממש לא אהבתי .
 • רונית
  רונית
  לאחר אכזבה אוד גדולה מהחלק הראשון והמשכתי לחק השני רק בכדי לסגור קצוות אפשר לומר שדווקא הספר השני מתעלה במעט על הספר הראשון העלילה מתחילה לקבל תפנית אבל בכל זאת אני לא כ"כ אהבתי היה מעט הזוי ולא מציאותי .