הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ סודות - 1

דרג ספר זה מתוך 5
23 דירוגים
3.3
ממוצע
1
4
2
3
3
6
4
2
5
8
25
סודות 1: סודות חבויים

סודות 1: סודות חבויים


דרג ספר זה מתוך 5
23 דירוגים
3.3
ממוצע
1
4
2
3
3
6
4
2
5
8
25
35 
סדרה:‎ סודות - 1
גודל (עמ'): 362
מו"ל: אריאלה באום

 

אבל לא רק לאלכס יש סוד, גם לבעל שהיא השאירה מאחור יש דברים שהיה מעדיף לשמור לעצמו. אפילו לסוד מפורטוגל, אדון המילים שכבש את לבה ונפשה, יש רזים הנעולים במגירה הפרטית שלו.

מה יקרה כשהסודות יאיימו לצוף מעל פני הקרקע? כמה חזק אפשר לנעול אותם? איך לשמור בכל מחיר על הסודות חבויים? זהו סיפור על אהבה גדולה, תשוקה חסרת גבולות, עבר, הווה ועתיד, המחוברים בפיסות מידע שישפיעו על הגיבורים ויטלטלו את עולמם ואת עולמכם. חלק ראשון מתוך טרילוגיה אירוטית, שישאיר אתכם פעורי פה ועם טעם חזק של עוד.

המשך קריאה

סקירות

 • חני
  חני
  הרעיון יפה, הדמות של הבעל הזויה, הכתיבה מעט רדודה בעיני וזה בא לידי ביטוי בדיאלוגים בין הדמויות, לא מציאותיים בעליל בחלק גדול מהם. ההתערבות של הסופרת פגעה בחוויית הקריאה שלי והשירים שכתבה בכלל הורידו את הרמה לדעתי. המשכתי לקרוא רק בגלל המסגרת של הסיפור שמשכה אותי..הרעיון הכללי בסיפור סקרן אותי - הזוגיות הותיקה של אלכס ודוד שעומדת במבחן וההתפתחות האישית של כל דמות בתוך הסבך הזה. לא הייתי אומרת שזה ספר השנה אבל העביר לי את הזמ
 • חני
  חני
  הרעיון יפה, הדמות של הבעל הזויה, הכתיבה מעט רדודה בעיני וזה בא לידי ביטוי בדיאלוגים בין הדמויות, לא מציאותיים בעליל בחלק גדול מהם. ההתערבות של הסופרת פגעה בחוויית הקריאה שלי והשירים שכתבה בכלל הורידו את הרמה לדעתי. המשכתי לקרוא רק בגלל המסגרת של הסיפור שמשכה אותי..הרעיון הכללי בסיפור סקרן אותי - הזוגיות הותיקה של אלכס ודוד שעומדת במבחן וההתפתחות האישית של כל דמות בתוך הסבך הזה. לא הייתי אומרת שזה ספר השנה אבל העביר לי את הזמן.
 • חן
  חן

  את הספר התחלתי לקרוא . אהבתי את הכתיבה אך הסיפור ספר יפה ומרתק קשה לעצור באמצע הקריאה התיאורים המיניים קצת בוטים לטעמי אבל הביטוי של ההרגשה של הדמויות מדהימה ומיוחדת
 • נורית
  נורית
  הטרילוגיה מעניינת אבל אני חושבת (שוב) שיש נטיה מוגזמת למרוח סיפורים על פני שלושה ספרים גם אם איו כל הצדקה לכך. הדמות של אלכס מקסימה אבל נאיבית מדי, הדמות של הבעל נוראית ומאד קיצונית.
 • Nehama
  Nehama
  רכשתי במבצע את שני הספרים וממש התחרטתי מכיון שאני לא מתחברת לסגנון של הסופרת. ניסיתי בעבר ספרים שלה וגם מהם התאכזבתי.
 • אתי
  אתי
  הספר הקודם היה מרתק מעניין הייתי ממליצה מאוד לקרוא אותו
 • שושי
  שושי
  ספר ראשון מתוך טרילוגיית הסודות. הגעתי לחצי ספר כמעט ולא התחברתי... לטעמי נמרח והזוי. לא ממליצה.
 • דיקלה
  דיקלה
  טרילוגיית הסודות של אריאלה באום מפתיעה כל פעם מחדש. גיבורי הספר מכל הסוגים ממכרים ביופיים והמתח המיני עוצר נשימה. סצינות הסקס נפלאות ומגוונות (אך ישנן גם סצינות קשות ) עלילה מטלטלת ומסקרנת .
 • עינת
  עינת
  את הספר התחלתי לקרוא בלי לקרוא את התקציר או ביקורות לגביו. אהבתי את הכתיבה אך הסיפור , לפחות בתחילת הספר נמרח לי מידי וגם ככל שהתקדמתי עם הספר דברים החלו להעשות הסויים ונועזים לטעמי.
 • תמר
  תמר
  ספר יפה ומרתק קשה לעצור באמצע הקריאה התיאורים המיניים קצת בוטים לטעמי אבל הביטוי של ההרגשה של הדמויות מדהימה ומיוחדת