הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
4.7
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
2
2
גם ב - Kindle
נתתי לך ללכת

נתתי לך ללכת


דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
4.7
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
2
2
46 
גודל (עמ'): 415
מו"ל: ידיעות ספרים

בכפר קטן, על חוף הים בוויילס, מנסה אמנית צעירה בשם ג'נה גריי לפתוח בחיים חדשים. היא שוכרת קוטג' קטן ורעוע, מאמצת כלב ומנסה להדחיק את זיכרונותיה המרים. אט-אט היא מתחילה לקוות שיש סיכוי לשינוי ושאולי העתיד צופן עבורה מידה מסוימת של אושר. אבל עברה המסויט לא מרפה ממנה, ותוצאותיו הרסניות...

מה הקשר בין שני הסיפורים הללו? לא מה שאתם חושבים... בעלילה אפופת סודות ושקרים, אכזריות שאין לה גבול ותפניות שיותירו אתכם פעורי פה, רוקמת המחברת מותחן פסיכולוגי משובח שלא מפסיק להפתיע עד תומו.

קלייר מקינטוש שירתה במשטרה בתפקידים שונים במשך שתים-עשרה שנה לפני שעברה לעיתונאות. נתתי לך ללכת, ספר הביכורים שלה, היה לרב-מכר בן-לילה, זכה בשבחי הביקורת ובפרסים ותורגם לשלושים שפות.

המשך קריאה

סקירות

 • איילת
  איילת
  ספר מרתק, קריא, כתוב היטב ואף מפתיע.
  מומלץ לחובבי ז'אנר המתח
 • yaelhar
  yaelhar
  הספר הזה עוסק בתופעה שנחשפת לה לאיטה, תוך כדי חקירת משטרה על תאונת פגע וברח בה נהרג ילד קטן. הוא כתוב מצויין, מתאר את התופעות הקשות באיפוק ללא רגשנות ודרמה מיותרת. יש כאן, אמנם, קצת חתירה ל"סוף טוב", שמסתדר היטב עם הרתיעה שלנו לקרוא ולדמיין את הנושאים בהם הוא עוסק, ללא האילחוש שבסופו של דבר סוף רשע לתלייה והטובים יזכו לגמול, כמו שלמדנו באגדות.

  הספר גרם לי לחשוב עליו ועל הנושאים המקוממים העולים ממנו. האמת היא שאני מעדיפה לקרוא ספרים שאינם מאלצים אותי להסתכל על מה שרוחש בפינות אפלות. החיים האמיתיים מספיקים לי, תודה. הוא כתוב באמינות רבה, ניכר שלסופרת יש קשר לתופעות שתיארה וגם לחיי היומיום במשטרה. הערכתי את העובדה שהיא בדרך כלל לא זינקה להסברים, המאתגרים קשות את ההיגיון, כדי להמציא "טוויסטים" יש מאין, כמו בספרים רבים מהסוג הזה. והמסקנה? אין לי.
  הספר מעניין בכל אופן.
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=102065