הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
4.6
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
2
5
3
13
נקמה כפולה

נקמה כפולה


דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
4.6
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
2
5
3
13
35 
גודל (עמ'): 400
מו"ל: אדל

סקירות

 • ענבר
  ענבר
  יש ספרים שתופסים אותך ומחזיקים אותך באיברים הפנימיים ולא מרפים עד הסוף ולפעמים גם כשהם נגמרים הם עדיין מחזיקים אותך. ליהי שן שברה אותי והרכיבה מחדש. שלא תטעו זה ספר אפל בעל תיאורים גרפיים קשים שמשחקים משחק מלוכלך בבטן. ליהי משחקת בקוראים שלה כמו שהיא משחקת הדמויות שלה באכזריות. שקלתי לא פעם ולא פעמיים לנטוש את הספר ובכל זאת סיימתי אותו תוך פחות מ24 שעות. זה סיפור מטורף על הפכים שנמשכים על שני אנשים מיוסרים שמקבלים עוד ועוד מכות. אבל זה גם סיפור על בגרות נפשית וצמיחה מהמקומות האפלים. זה לא ספר קל! והוא לא מתאים לאנשים בעלי בטן רגישה. אבל הוא נהדר בצורה נוראית ובצורה טובה.
 • אלה
  אלה
  מאוד אוהבת את הכתיבה של ליהי שיין, פה יש סיפור מאוד לא קל לעיכול, עם אלימות ותיאורים קשים. פחות התחברתי לדמויות ולא משך אותי לקרוא. סיימתי בסוף בתחושת החמצה. יש לה ספרים הרבה יותר טובים ומומלצים.
 • רונית
  רונית
  זהו הספר הראשו של ליהי שן שאני קוראת הייתי קצת המומה בד"כ אני לא כ"כ אוהבת אלימות ותיאורים של אלימות ( למרות שהבנתי שפה זה לא כ"כ גרפי וברור שהכל יחסי מקורא לקורא) אני הייצי קצת המומה קצה לי עם ספרים עם אלימות יותר הטיפוס הרומנטי לסיכום ספר טוב למרות שאני הייתי מוותרת לולא ידעתי שיש כ"כ הרבה תיאורים של אלימות וסרס אלים .
 • מיכל
  מיכל
  יש מעט סופרות שכל מה שהן מוציאות אני אקרא בשקיקה. ליהי שן היא אחת מהן. קראתי את כל הספרים שלה באנגלית כולל את זה. הדמויות הנשיות שלה הן תמיד חזקות חכמות והדמיון שלה כאן השתולל ממש. ספר פשע אחר ממה שתקראו. מומלץ ביותר!
 • בתיה
  בתיה
  ספר פשע שאינו חוסך בתיאורים קשים (לפחות מבחינתי). אוהבת מאוד את הספרים של ליהי אבל כאן היה לי קשה להמשיך. זה סוג אחר של ספרים ולצערי, פחות התחברתי.
 • בתיה
  בתיה
  ספר פשע שאינו חוסך בתיאורים קשים (לפחות מבחינתי). אוהבת מאוד את הספרים של ליהי אבל כאן היה לי קשה להמשיך. זה סוג אחר של ספרים ולצערי, פחות התחברתי.
 • לימור
  לימור
  אני מאוד אוהבהת ומתחברת לספרים של ליהי שן היא כותבת בצורה טובה מאוד, אך גם לדעתי משהו כאן התפקשש, אז משאירה את ההחלטה לשיקולכם.
 • Nehama
  Nehama
  מזדהה עם מה שנכתב לפניי מכל ספריה של ליהי הספר הזה פחות נשאר איתי. בכל זאת ניתן למצוא כמו בכל ספריה דמות נשית חזקה שמתגלה ככזאת כבר בהתחלה.
 • אורלי
  אורלי
  לא ממש התחברתי לספר. לא התחברתי לדמויות. החלטתי להמשיך אחרי התחלה ארוכה ומשעממת. באמצע נשברתי. לא משך אותי לקרוא עוד על הדמויות. לשיקולכם.
 • אור
  אור
  מכל ספריה של ליהי שן. את זה אהבתי ממש פחות. די אוהבת ספרים על מאפיה וכו׳. אבל זה היה ממש לא אמין וגם לא מעניין. לא תמיד זה אמין אבל לפחות שיהיה מעניין יותר. לא ככ ממליצה על זה. על אחרים של ליהי שן כן ממליצה.