הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
3.7 ממוצע
1
1
2
2
3
1
4
0
5
5
20
נערת יום הולדת

נערת יום הולדת


דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
3.7 ממוצע
1
1
2
2
3
1
4
0
5
5
20
42 
42 
גודל (עמ'): 456
מו"ל: א(ה)בות

תקציר

"פנלופה דגלאס בדרכה היחודית יוצרת דמויות ממכרות ומשנה תוך כדי את כל מה שציפינו שיקרה. היא מביאה לנו סיפור אהבה מרובה רבדים, הנוגע בכל קצוות הרגש והנפש. סיפור יפיפה במורכבותו, מלא בערגה שרודף אותך הרבה אחרי סיום הקריאה. אי אפשר להניח אותו לרגע."

Natasha is a Book Junkie

****

פנלופה דאגלס מחברת רבי המכר של ה - NYT,

מביאה סיפור אהבה חדש מרגש ומפתיע.

****

ג'ורדן

הוא הכניס אותי לביתו, כשלא היה לי לאן ללכת.

הוא לא מנצל אותי, פוגע בי, או שוכח אותי. הוא לא מתייחס אלי כאילו אני כלום, לוקח אותי כמובן מאליו, או גורם לי להרגיש לא מוגנת.

הוא זוכר אותי, צוחק איתי, ומסתכל עליי. הוא מקשיב לי, מגן עלי ורואה אותי. אני יכולה להרגיש שהוא מביט בי מעבר לשולחן ארוחת הבוקר וליבי פועם בחוזקה כשאני שומעת אותו נכנס לשביל הגישה.

אני חייבת להפסיק את זה. זה לא יכול לקרות.

אחותי אמרה לי פעם שאין גברים טובים, ואם אמצא אחד, הוא כנראה לא פנוי.

רק שפייק לוסון הוא לא זה שלא פנוי.

זו אני.

פייק

הכנסתי אותה לביתי, כי חשבתי שכך אוכל לעזור לה.

היא תבשל כמה ארוחות ותנקה קצת בתמורה, זה יהיה סידור קליל.

אך ככל שחולפים הימים הופך הסידור הזה לכל דבר מלבד קליל.

אני חייב לעצור את מחשבותיי מלהיסחף אליה, להפסיק לעצור את נשימתי בכל פעם שאני פוגש בה.

הבעיה היא שככל שדרכינו שבות ומצטלבות כך היא הופכת לחלק ממני.

אסור לנו להיכנע ולהתמסר לזה. היא בת תשעה עשרה ואני בן שלושים ושמונה.

ואבא של חבר שלה.

אם חשבתי שאוכל להדחיק את רגשותיי, הגורל צחק עלי, עכשיו שניהם עברו לגור בביתי.

״רומן טאבו שיגרום לכם לחייך לעצמכם במבוכה החל מהעמוד הראשון ולאורך כל הדרך עד האחרון. אהבתי את המתח המיני ואת חילופי העקיצות בין פייק לג׳ורדן. נהנתי לצפות בריקוד שלהם. ברגע שתרימו את הספר, לא תניחו אותו עד שתסיימו.״ shameless book club

* נערת יום הולדת הוא רומן עצמאי עכשווי המתאים לגילאי 18+.

"פנלופה דגלאס בדרכה היחודית יוצרת דמויות ממכרות ומשנה תוך כדי את כל מה שציפינו שיקרה. היא מביאה לנו סיפור אהבה מרובה רבדים, הנוגע בכל קצוות הרגש והנפש. סיפור יפיפה במורכבותו, מלא בערגה שרודף אותך הרבה אחרי סיום הקריאה. אי אפשר להניח אותו לרגע." Natasha is a Book Junkie  ****  פנלופה דאגלס מחברת רבי המכר של ה - NYT, מביאה סיפור אהבה חדש מרגש ומפתיע.  ****  ג'ורדן הוא הכניס אותי לביתו, כשלא היה לי לאן ללכת. הוא לא מנצל אותי, פוגע בי, או שוכח אותי. הוא לא מתייחס אלי כאילו אני כלום, לוקח אותי כמובן מאליו, או גורם לי להרגיש לא מוגנת. הוא זוכר אותי, צוחק איתי, ומסתכל עליי. הוא מקשיב לי, מגן עלי ורואה אותי. אני יכולה להרגיש שהוא מביט בי מעבר לשולחן ארוחת הבוקר וליבי פועם בחוזקה כשאני שומעת אותו נכנס לשביל הגישה. אני חייבת להפסיק את זה. זה לא יכול לקרות. אחותי אמרה לי פעם שאין גברים טובים, ואם אמצא אחד, הוא כנראה לא פנוי. רק שפייק לוסון הוא לא זה שלא פנוי. זו אני.  פייק הכנסתי אותה לביתי, כי חשבתי שכך אוכל לעזור לה. היא תבשל כמה ארוחות ותנקה קצת בתמורה, זה יהיה סידור קליל. אך ככל שחולפים הימים הופך הסידור הזה לכל דבר מלבד קליל.  אני חייב לעצור את מחשבותיי מלהיסחף אליה, להפסיק לעצור את נשימתי בכל פעם שאני פוגש בה. הבעיה היא שככל שדרכינו שבות ומצטלבות כך היא הופכת לחלק ממני. אסור לנו להיכנע ולהתמסר לזה. היא בת תשעה עשרה ואני בן שלושים ושמונה. ואבא של חבר שלה. אם חשבתי שאוכל להדחיק את רגשותיי, הגורל צחק עלי, עכשיו שניהם עברו לגור בביתי.  ״רומן טאבו שיגרום לכם לחייך לעצמכם במבוכה החל מהעמוד הראשון ולאורך כל הדרך עד האחרון. אהבתי את המתח המיני ואת חילופי העקיצות בין פייק לג׳ורדן. נהנתי לצפות בריקוד שלהם. ברגע שתרימו את הספר, לא תניחו אותו עד שתסיימו.״ shameless book club  * נערת יום הולדת הוא רומן עצמאי עכשווי המתאים לגילאי 18+. 

 • ISBN: 9789657029169
 • גודל (עמ'): 456
 • מו"ל: א(ה)בות
 • יצא לאור ב-: 27/03/2019
 • שם המחבר: פנלופה דאגלס
 • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • בתיה
  בתיה
  ג'ורדן ממש עצבנה אותי, לעומתה פייק הכי גבר שיכול להיות. כל כך דואג לה והצד המוסרי שלו חזק. לא רוצה לבגוד בבנו למרות רגשותיו החזקים. ספר נחמד
 • שני
  שני
  ספר ארוך ומייגע. חוזר על עצמו ולא מתקדם. סיפור של התאהבות אסורה בין גבר בן 37 לחברה של הבן שלו בת ה 19. כל הספר חיכיתי לאיזשהו טוויסט או עניין אבל לא הגיע כלום. לא מומלץ
 • שני
  שני
  ספר ארוך ומייגע. חוזר על עצמו ולא מתקדם. סיפור של התאהבות אסורה בין גבר בן 37 לחברה של הבן שלו בת ה 19. כל הספר חיכיתי לאיזשהו טוויסט או עניין אבל לא הגיע כלום. לא מומלץ
 • שירן
  שירן
  ספר קליל ומקסים על משיכה ואהבה מחוץ לנורמה החברתית הסטנדרטית. נהניתי מאד לקרוא אותו, נגמר לי תוך שעות ספורות. ממליצה בחום.
 • שירן
  שירן
  ספר קליל ומקסים על משיכה ואהבה מחוץ לנורמה החברתית הסטנדרטית. נהניתי מאד לקרוא אותו, נגמר לי תוך שעות ספורות. ממליצה בחום.
 • שירן
  שירן
  ספר קליל ומקסים. נהניתי מאד לקרוא אותו, נגמר לי תוך שעות ספורות.
 • בתיה
  בתיה
  ספר חמוד מאוד. אהבתי את פייק, גבר שבגברים, אחראי, לעומת הבן הפוחז שלו. וג'ורדן שאוהבת מוסיקה של שנות השמונים. ספר מתוק
 • מיכל
  מיכל
  סיפור אהבה שונה , פער גדול בין הגילים ,
  הספר מספר על גורדן שעוברת לגור עם החבר שלה אצל אבא שלו , ולאט לאט מתחיל להירקם ביפור בין גורדן לאבא של חבר שלה .
  ממבט ראשון העלילה קצת נשמעת לא מזמינה , אבל כשקוראים את הספר לא מרגישים בפער הגילים , גורדן מתנהגת בצורה בוגרת כך שלא מרגישים שהיא בת 19 אכשהו פער הגילים מטשטש כאשר העלילה סוחפת .
  אהבתי את הדמויות אהבתי מאוד את הספר למרות שהוא נקרא ספר טאבו .
  ממליצה בחום
 • מיכל
  מיכל
  סיפור על אהבה ,כתוב בצורה נפלאה וקולחת על שני אנשים שמתאהבים למרות הנסיבות .סיפור קסום ממולץ באהבה.
 • לימור
  לימור
  וואו, איזה ספר מהטובים שקראתי, הנאה מכל רגע ורגע של קריאה, פשוט קסם של ספר, מומלץ בחום, כל מילה נוספת מיותרת.
 • ורד
  ורד
  וואו...איזה ספר מקסים! נהנתי מכל רגע של קריאה ולא יכולתי להפסיק את הרצף....דמויות רגישות ואמיתיות כל ההתחבטות על המשך דרכם מופלאה בעיניי...מאוד אהבתי
 • שוש
  שוש
  ספר מאכזב, במיוחד לאור הביקורות המחמיאות וההמלצות החמות. בקושי שרדתי קריאת שליש מהספר והתייאשתי. עזבתי אותו לאנחות. דמויות רדודות, ללא עומק, סיפור לא אמין, ותיאורים די ילדותיים. ציפיתי ליותר מהסופרת הזו
 • Nehama
  Nehama
  מ ק ס י ם ספר יפיפה נקרא בנשימה עצורה נהנתי מכל רגע. סיפור אמיתי ויפה על נערה וגבר שיכול להיות אבא שלה ובכל זאת לא יכול להיות אבא שלה אלא האהבה הכי גדולה. קסם אמיתי.
 • ורד
  ורד
  סיפור אהבה מקסים ! היא פוגשת אותו באולם קולנוע חשוך כשהנייד שלה נופל והוא עוזר לה למצוא אותו,הגבר החתיך והמצחיק שאיתו העבירה את הסרט בהנאה כאילוו הם מכירים מאז ומתמיד מסתבר בהמשך הוא אביה של החבר שלה שהוא גם ידידה הטוב ביותר.
  הסופרת מצליחה להעביר את המתח והדינמיקה בין הדמויות בסיפור ומפיחה לחיים את העיירה שבה העלילה מתרחשת על שלל הדמויות הצבעוניות שבה.
  סיפור אהבה מקסים ומרגש -מומלץ !
 • Lir
  Lir
  נערת יום הולדת ספר נפלא, כתוב בצורה טובה וקולחת כפי שפנלופה דאגלס יודעת לכתוב
  הדמויות מעניינות, מרגשות אמיתיות.
  ממליצה בחום
 • שושי
  שושי
  פשוט תענוג של ספר! הגעתי בנתיים רק למחצית מהספר אך לא יכולתי להתאפק מלכתוב ביקורת... לא רוצה שיגמר. ממליצה בחום.
 • שושי
  שושי
  פשוט תענוג של ספר! הגעתי בנתיים רק למחצית מהספר אך לא יכולתי להתאפק מלכתוב ביקורת... לא רוצה שיגמר. ממליצה בחום.
 • עינת
  עינת
  זהו אחד הספרים הטובים שקראתי השנה. הספר מתאר את מערכת היחסים בין פאק לג'ורדן, החברה של הבן שלו שיש ביניהם פער של 19 שנים. הסיפור מתחיל האיטיות ומתאר את המשיכה והלבטים שהיו לדמויות ולכן העלילה היתה מאוד אמינה בעיניי. כתיבה מצויינת ודמויות עמוקות. ממליצה בחום!
 • יערה
  יערה
  קניתי את הספר הזה בגלל כל הרעש הטוב שהיה סביבו אבל ממש התאכזבתי! סיפור לא אמין בעייני, גבר בן 39 שמתאהב בחברה בת ה19 של הבן שלו וגם יוצא איתה.. לא הצלחתי להתחבר לסיפור הלא אמיתי הזה.
 • אביגיל
  אביגיל
  ספר פשוט מושלם! כמה זמן חיכיתי לו ולא התאכזבתי, כתוב היטב, עלילה מקורית ומפתיעה, דמויות מעניינות, והמון מסרים לחיים. לא יכולתי להניח מהיד. 5 כוכבים! מומלץ ביותר