הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
3.7
ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
1
5
1
9
גם ב - Kindle
נערי העורב
מגי סטיווטר
37 

נערי העורב

מגי סטיווטר

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
3.7
ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
1
5
1
9
37 
37 
גודל (עמ'): 352
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
 • ISBN: 9789655528206
 • גודל (עמ'): 352
 • מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
 • יצא לאור ב-: 10/06/2014
 • שם המחבר: מגי סטיווטר
 • תורגם ע"י: יעל אכמון

תקציר

בלו סרג'נט התרחקה תמיד מחבורת נערי העורב, התלמידים העשירים מהתיכון הפרטי אגלינבי. עד ליום שבו הנער גנזי מתגשם מתוך האפלה ומדבר היישר אליה.
קשר על־טבעי קושר אותה אליו, ואט־אט בלו נשאבת אל מעגל הנערים הסגור ואל המשימה הסודית שלו — החיפוש אחר גלנדואר האגדי, המלך שיעניק חסד לזה שיעיר אותו ויחזיר אותו לחיים.
אבל לבלו יש סוד משלה — נבואה האומרת כי תגרום למותו של אהוב האמת שלה. היא מעולם לא האמינה שתמצא אותו, היא מעולם לא חשבה שהנבואה עלולה להתגשם.
מגי סטיווטר, מחברת רבי־המכר טרילוגיית הזאבים של גרייס ומרוצי העקרב, טווה סדרה חדשה, המובילה את הקוראים למקומות של מסתורין וקסם.
המשך קריאה
 • ISBN: 9789655528206
 • גודל (עמ'): 352
 • מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
 • יצא לאור ב-: 10/06/2014
 • שם המחבר: מגי סטיווטר
 • תורגם ע"י: יעל אכמון

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא או הירשמו

סקירות

 • אסתר
  אסתר
  ספר נוער יצירתי וקצבי. נרתעתי מעודף העיסוק באסטרולוגיה, אך הדמויות המקוריות והאנושיות פיצו על כך. הספר הוא חלק מסדרה, ולמען האמת לא מסתיים עלילתית - דרוש תרגום של ההמשך!
 • מיכל
  מיכל
  ספר נוער שלדעתי מתאים גם למבוגרים וחובבי הפנטזיה.
  ספר נפלא עלילה מותחת וזורמת ,לא הנחתי מהיד .
  אהבתי מאוד .
  אני אישית אהבתי את כל הספרים של הסופרת ,אז במיוחד למי שאהב את סיפריה ממליצה מאוד
 • גדעון
  גדעון
  עוד ספר שנוסף למדף המתפקע של ביתי חובבת ספרי הפנטזיה, ועדיין לא קראתי אבל שאלת לדעתה המלומדת והיא אמרה - ספר לא רע, לא ממש מחדש הרבה, אבל כיף לקרוא, גיבורים שקל להתחבר אליהם ואשמח לקבל את הספר השני בסדרה
 • ענה
  ענה
  בדומה לספר "מרוצי העקרב" גם הספר הזה נהדר. ספר נוער ממש טוב. עלילה מותחת. לא הצלחתי להניח מהיד. מרתק ממליצה מאוד.
 • גיל
  גיל
  ספר נוער שמשלב בתוכו נושאי מיסטיקה 'ונשים. למען האמת, יש לי בעיה עם הסופרת ואני מוצאת את עצמי נתקעת עם הספרים שלה פעם אחר פעם. היתרון בספר הזה שמוצגות דמויות רבות ומרכיבים את עולמו, כך שאפשר לראות נקודות מבט שונות
 • לימור
  לימור
  ספר נפלא, עלילה מענינת ומושכת דמויות מרתקות המון עניין וסקרנות, ספר סוחף נהנתי וממליצה גם לכם.
 • Karina
  Karina
  ספר עם עלילה מעניינת נושא מעט מוזר, הרבה דומיות שמתוארות בצורה מעניינת, ויש כמובן את החלק הרומנטי בספר שמעניין לא פחות משער הספר
 • Aviva
  Aviva
  הספר הזה שונה.

  זו התחושה שליוותה אותי כשהתחלתי לקרוא בו. לרגעים נדמה היה לי שאני קוראת רומן שתורגם במהלך שנות השמונים, האווירה הקודרת שנדמה שמרחפת מעל הטקסט, העולם המתואר בו, אף כי הם חלק מסדרת ספרי נוער חדשה של סופרת רבי מכר לנוער, כולם הרגישו לי מעט מיושנים ואחרים. מתישהו במהלך הקריאה בו, נשבתי.

  בלו היא נערה צעירה החיה עם אמה ויתר בנות משפחתה בבית קטן וצנוע באחת מעיירות הדרום. אמה ובנות המשפחה מתפרנסות מייעוץ לאחרים, ייעוץ המבוסס על כוחות נסתרים שבנות המשפחה אוחזות בהן. בלו היא היחידה מביניהן שלא ניחנה ביכולת כזו. המתת שלה מעט שונה, היא מעצימה את כוחותיו של מי שסמוך לה, וכך התרגלה במשך השנים ללוות את בנות המשפחה לכל מקום אליו חפצו ללכת ולקבל תשובות, התרגלה להיות נוכחת בקריאת חייהם של הבאים לייעוץ ובעיקר הפכה אדישה לנושא מכל זוית אפשרית.

  גנזי, אדם ורונאן לומדים בבית הספר היוקרתי לבנים "אגלינבי". גנזי ורונאן הם בני עשירים שמקומם בבית הספר טבעי אך אדם, תושב העיירה, הוא תופעה יוצאת דופן בבית הספר ובעיירה, והעובדה כי הוא לבוש בבגדי בית הספר מתייגת אותו באופן אוטומטי כחלק מחבורת בני העשירים אף כי לימודיו בבית הספר הם תוצאה של השקעה רבה ועבודה מסביב לשעון על מנת לממן את העלות שהמלגה שקיבל אינה מכסה. "אגלינבי" שוכן בלב אותה עיירה דרומית שכוחות אל.

  תושבי העיירה שומרים מרחק מתלמידי אגלינבי, בעיקר כי שום דבר טוב לא צומח ממפגש עם הנערים העשירים כשהללו מחליטים יוצאים לבלות בעיירה. מפגש מקרי עם שלושת הנערים במסעדה בה היא עובדת, והגעתם של השלושה לבית בו היא מתגוררת מהווים תפנית בחייה של בלו ומאיצים את קצב החיפושים של השלושה אחר המלך גלנדואר - דמות מיתית מעולם האגדות הסקוטי אשר גנזי מאמין כי נחנה במתת חיי הנצח וביכולתה להעניק חסד למי שיעיר אותה.

  בלו הוזהרה מילדותה שאסור לה לנשק את אהבת חייה משום שהלה ימות בעקבות נשיקתה. אזהרה שמעולם לא עוררה בה עניין מיוחד אף כי כל חוזת עתידות שנתקלה בה חזרה באופן תמוה על אותה הבשורה במדויק. המפגש עם השלושה והעובדה כי היא חשה חיבור לשניים מהם מובילים אותה לבחון מחדש את משמעות התחזית ואת האפשרות שאולי המוות עליו היא מדברת שונה מזה המקובל. היא מחליטה להצטרף למסע החיפושים של השלושה, שמוביל גנזי, כדי לאתר את המלך גלנדואר, ומגלה כי הבחירה שלה אולי לא הייתה ספונטנית כמו שחשבה...

  סטיווטר פוסעת בשבילי עולם הפנטסיה כשהיא מנסה לפלס לה נתיב משלה. לצד גל פריחת ספרי הנוער העוסקים בערפדים, אנשי זאב ויצורים קסומים מוכרים אחרים, היא שואבת את השראתה מן התרבות הקלטית המוכרת פחות לצרכני התרבות הפופולרית האמריקאית. העובדה כי מקורות ההשראה שלה נהירים פחות לקוראים הופכת את השיטוט במחוזות הדמיוניים שהיא בוראת בספרה לחוויה מרתקת ומפתיעה והקריאה בספר מאפשרת גם לקוראים ותיקים כמוני להנות מטעמים חדשים בספרים שלו.

  כמו כל ספר נעורים גם הספר הנוכחי משייט בין השאר על נתיב האהבה הבלתי אפשרית, הנתיב האחר המתרגם מושגים מן המיתולוגיה הקלטית לעלילה בת זמננו מאפשר לקוראים לדלג אל עבר עולם שהם לא בטוחים שכלליו ברורים להם והשיטוט בו הוא חוויה.

  מגי סטיווטר היא סופרת נוער אמריקאית, המתמקדת בספרי פנטסיה ועד היום הוציאה שלוש סדרות ספרי פנטסיה לנוער ומספר ספרים נוספים. היא נולדה בוירג'יניה ושהתה בחינוך ביתי החל מכיתה ו' ואילך. בלימודי הקולג' בחרה להתמקד בהיסטוריה ולאחר מכן עסקה בציור פורטרטיים. היא פרסמה את ספרה הראשון בשנת 2008, בגיל 27, לאחר שנדחה פעמים רבות בידי הוצאות שונות. לצד העיסוק בכתיבה מגי גם עוסקת במוסיקה, והייתה חברה בלהקה קלטית. היא מנגנת על מספר כלים. זכויות העיבוד לקולנוע עבור רבים מספריה כבר נרכשו על ידי האולפנים הגדולים.

  אוהבי פנטסיה בכל הגילאים ייהנו מן הספר הנוכחי שניחן בקול שונה מעט מזה הקיים ברוב ספרי הנוער. מומלץ בחום.
 • רום
  רום
  הספר הראשון בסדרת נערי העורב מצויין. מאוד נהנתי, הצגת הדמויות מצויינת וגם העלילה טובה מאוד.
  מגי סטיווטר ניצלה את הספר הראשון כדי לבנות עולם מפותח, שחשוב בהבנת המשך הסדרה. תוך כדי ההצגה של הספר הראשון יש עלילה מצויינת שמתחה אותי לאורך כל העלילה ואני ממש מצפה לספר הבא.
  תוך כדי הקריאה הבנתי דבר חשוב מאוד- מגי סטיווטר טובה אך ורק בכתיבת סדרות. והיא עושה את זה מצויין.
  המתח שמגי משאירה בסוף הספר רק מפתה עוד יותר לדעת מה יקרה.
  אתם עדיין קוראים? חשבתי שאתם כבר בחנות הספרים :-)