הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
2
נעלמת

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
2
37.00 
37.00 

תקציר

איימי וניק דאן הם הזוג המושלם – הם חברים בנפש; הם משלימים זה את משפטיו של זה; הם יודעים מה חושב השני עוד לפני שהוא פותח את הפה. אלא שביום נישואיהם החמישי נעלמת איימי מביתם, ועד מהרה ניק הופך לחשוד העיקרי. העובדה ששיקר למשטרה בכמה סוגיות מרכזיות בחקירה מקשה עליו לטעון לחפותו. 

הימים נוקפים – ואז שבועות – והטבעת סביב צווארו של ניק מתהדקת: מתברר שאיימי פחדה ממנו; שהמחשב שלו עמוס בפרטים הקשורים להיעלמה; שחשבון הבנק שלו מלא בתנועות לא מוסברות. ככל שהוא מתבצר בעמדתו כך מתמעטים האנשים שמוכנים להאמין לו. אולם השאלה המרכזית בעינה עומדת: אם ניק רצח את איימי, היכן החביא את הגופה? ואם לא – להיכן נעלמה אשתו היפה?


נעלמת, המותחן הפסיכולוגי עטור השבחים של גיליאן פלין, הוא דיוקן מצמרר וממכר של אהבה שיורדת מהפסים במהירות ובעוצמה של תאונת רכבת. בספר, שהמבנה שלו מתוחכם לא פחות משני גיבוריו, פלין בוראת עולם שמשתנה מפרק לפרק, שהאמת החולשת עליו מתגלה כאפלה ומצמררת בהרבה מכפי שניתן לדמיין. נעלמת היה לרב-המכר הגדול ביותר משני צדי האוקיינוס האטלנטי ב-2013, ונחשב לספר שהגדיר מחדש את גבולות הז'אנר של המותחן הפסיכולוגי.


"חד כמו דוקרן קרח... חמקמק כמו כספית... מחניק כמו צינוק... זוהי הפריצה הגדולה של גיליאן פלין – ספר שתחכומו הגאוני יתגלה לכם ביתר שאת בקריאה שנייה." New York Times


"מותחן מן השורה הראשונה הדן בטיבה של זהות ובסודות שיכולים לשרוד ולפרוח אפילו במערכות היחסים האינטימיות ביותר." Time


"נעלמת מצליח לנסח אמת שחלקנו היינו מעדיפים לשכוח: לפעמים דווקא האויב שלך הוא זה שמוציא ממך את המיטב." Salon


גיליאן פלין היא סופרת אמריקאית הנמנית עם השורה הראשונה של סופרי המתח בני זמננו. ספריה הקודמים, חפצים חדים ומקומות אפלים, ראו אור בהוצאת "עם עובד".

המשך קריאה
 • ISBN: 3625171
 • גודל (עמ'): 380
 • מו"ל: ידיעות ספרים
 • יצא לאור ב-: 30/08/2014
 • שם המחבר: גיליאן פלין
 • תורגם ע"י: יעל אכמון

סקירות הגולשים

 • גיא
  גיא
  מותחן מעולה, מפתיע וסוחף. הספר עוסק בהיעלמות פתאומית של אשה מביתה ובשרשרת האירועים שהדבר גורר, החשדות וההשפעה על המשפחה. העלילה מלאה בטוויסטים ותוך כדי מתגלים יותר ויותר פרטים על האנשים המעורבים, עד לסוף המעולה. חובה לחובבי הז'אנר!
 • גלי
  גלי
  וואו אנג'לה מה זה מטורף. מותח את העצבים עד לקצה ומוציא את הקורא חסר נשימה. ספר בלתי רגיל מלא מתח מעולה. שנון חד מלא בפרטים שבסופה מביאים את הרגע האחרון לעוצמה הרסנית. שווה בטרוף

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו