הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ נולדו לדם - 7

דרג ספר זה מתוך 5
16 דירוגים
4.2
ממוצע
1
3
2
0
3
0
4
1
5
12
3
נולדו לדם 7: ברית מהעבר

נולדו לדם 7: ברית מהעבר


דרג ספר זה מתוך 5
16 דירוגים
4.2
ממוצע
1
3
2
0
3
0
4
1
5
12
3
33 
סדרה:‎ נולדו לדם - 7
גודל (עמ'): 410
מו"ל: U ספרות שנוגעת

סקירות

 • שוש
  שוש
  משעמםםםם... כאילו לא כתבה אותו קורה ריילי. בקושי צלחתי כמה פרקים, ואז הפסקתי לקרוא. בזבוז של כסף טוב. כתיבה לא מוצלחת ולא זורמת, עלילה רדודה ולא מתפתחת. כאמור, פשוט משעמם
 • רחל
  רחל
  אני סוגדת לקורה ריילי. כן, זה לא מאוד בוגר בהתחשב בעובדה שאני אישה מבוגרת אבל עדיין;) כללל הספרים שלה, ללא יוצא מן הכלל, טובים מאוד מאוד! היא יצרה עולם, מגניב, שונה, רומנטי וכן, גם קצת אלים- והעולם הזה הוא וואו.
  קןרה ריילי כבר כתבה שלושה ספרים, כולל הספר הנ״ל, שהם המשך לזוג שכבר נכתב עליו ספר. ספרי ההמשך על נינו וקיארה ועל לוקה ואריה אומנם חזרו על מאורעות שקרו בספרים אחרים בסדרה אבל הם חידשו המון, שפכו אור על העלילה הכללית ועל הזוגיות של בני הזוג. אבל, וזה אבל גדול, הספר הזה כמעט ולא חידש כלום, למעט נקודות מבט חדשות על הזוג, וזה לפעמים הרגיש לא מספיק. יש שיגידו שהספר טוב, ואולי זה נכון אבל רק מעצם היותו כתוב על ידי ריילי- הכתיבה קולחת וזה הרבה מאוד, אין ספק. בנוסף, בהמשך להישאבות שלי לעלילותיה של ריילי, מצאתי את עצמי קוראת את עלילת הספר עם ידיעה ברורה שהאאוטפיט (הקבוצה עליה מסופר בספר הנ״ל) היא הקבוצה הכי פחות אהובה עליי ולכן זה גם נתן לי פחות דרייב לקרא על סיפורים שכבר סופרו בספרים אחרים מצידה של הקבוצה הפחות מסומפטת על ידי.
 • ליאת
  ליאת
  קראתי את כל הסדרה ונהנתי אבל הספר הזה משעמם! הפסקתי באמצע. חוזר על עצמו ומיותר!