הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
11 דירוגים
3.5
ממוצע
1
1
2
2
3
1
4
4
5
3
4
משחק זיכרון
לארס קפלר

משחק זיכרון

לארס קפלר

דרג ספר זה מתוך 5
11 דירוגים
3.5
ממוצע
1
1
2
2
3
1
4
4
5
3
4
44 
מו"ל: מודן הוצאה לאור
למרות זאת, כאשר החוקרים אוספים מספיק ראיות המעידות על מותה של החשודה ומחליטים לסגור את התיק, לינה ממשיך לנהל חקירה משלו. הוא מסרב להרפות מהמקרה גם כשהקריירה שלו בסכנה. משהו בסיפורה של ויקי, החשודה הנעדרת, מעורר בו כאב ישן, זיכרון פרטי של בגידה וכאב שהסב ליקרים לו מכול. אבל הפעם הוא לא מתכוון לאכזב איש. נחוש לעשות את הדבר הנכון, לינה צולל לעומקה של פרשייה אפלה שהיקפה מפתיע אפילו אותו, ואת המחיר האישי שהוא עומד לשלם הוא אפילו לא משער.
משחק זיכרון נקרא בנשימה אחת, וגם היא נעתקת בסוף הספר. לארס קפלר הוא שם העט של אלכסנדרה ואלכסנדר אמדורל, הזוג שאחראי לכמה מספרי המתח המצליחים ביותר שראו אור בסקנדינביה בשנים האחרונות. רבי-המכר שלהם, 'המהפנט' ו'חוזה פגניני', ראו אור בהוצאת מודן.
המשך קריאה

סקירות

 • yaelhar
  yaelhar
  סיפור על רצח כפול מזעזע בפנימיה לנערות במצוקה. יש בלש מיוסר שהסיבה לייסוריו מתבררת בסוף הסיפור. הספר מעניין בדרך כלל ולא ניחשתי מי הרוצח. מבחינת אמינות - לא ממש משכנע.
 • איילת
  איילת
  ספר קריא ומותח מאד , עלילה הגיונית וסוחפת, המפקח יונה לינה, גם כשהוא עומד בצד, הוא מוסיף עניין והנאה לסיפור. ספר וסופר(סופרים...) מומלצים מאד.
 • לימור
  לימור
  נהנתי מאוד מקריאת הספר, זה סוג הספרים שאני אוהבת ומתחברת אליהם, עלילה טובה כתיבה טובה ולנו נותר רק להנות.
 • גדעון
  גדעון
  לא יודע למה הציון של הספר הזה נמוך כל כך, לדעתי זה ספר טוב בסוגו, עלילה מאוזנת ומפתיעה לעיתים, גיבור עם סיפור מעניין ואמת פנימית שמניעה אותו, אני נהניתי מאד