הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
3
5
2
46
משחק אליפות

משחק אליפות


דרג ספר זה מתוך 5
7 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
3
5
2
46

במקום 35 

21 

מו"ל: מודן הוצאה לאור

סקירות

 • מיכל
  מיכל
  הספר קצת ארוך מדי לטעמי והרגיש שעד 50 אחוז מהספר הוא נמרח סתם בצורה מוגזמת אבל מחצי הספר השני פשוט וואו!! כתיבה זורמת וקולחת, אותי העלילה מאוד עניינה וכל הזמן רק חיכיתי למשהו הבא שיקרה. אני ממליצה בחום גדול על הספר!
 • דליה
  דליה
  משחק אליפות - מריאנה זאפאטה
  אדל- הוצאה לאור
  ???? ???? סקירה ???? ????
  איש חכם הגדיר פעם את מושג הכדורגל בציניות לא מעטה, כקבוצה של 11 גברים משוגעים הרצים במגרש במטרה להשיג את הכדור וכשזה קורה -בועטים בו !!
  כן הגדרה זו נדרשת לעדכון בראי הזמן העכשווי . .זה היה פעם כשהכדורגל היה נחלת המין הגברי.כיום נפרצו הגבולות וכל מדונה שואפת להיות מרדונה.
  זהו רומן רומנטי במיטבו כמו שפעם אחזנו בידינו -ולטעמי זהו סימן ההיכר של הכותבת המוכשרת #מריאנה_זאפאטה
  סיפור על מאבקים , כח גברי מול נשי.
  אימון או בגידה בו. נאמנות לקבוצה או מימוש העצמי מלחמות אגו של כוכב על עולמי מול שחקנית ידוענית ברנ"מ מקומי.
  שחקן בילאומי מגיע לאמן קבוצת כדורגל נשים בליגה הו מלא במרמור ובאגו ענק בגודל כדורגל הארץ , מול שחקנית עם נאמנות בלתי מתפשרת לערכי חברות ומשפחה. והמחירים אותם היא מוכנה להקריב ולשלם בעבורם
  1000 דפים ראשונים (דיגיטלי בנייד מתוך סה"כ של 1126 דפים ) של מתח מטורף על יחסי הוא והיא .ידידות המתפתחת לחברות עד כדי טשטוש של הטאבו -- איסור קיום יחסים בין שחקנית לבין המאמן הגדול פי שניים מגילה האם זה אפשרי ?
  ציינתי 1000 דפים כי רק בדף הזה סוף סוף יש נשיקה!!!! כמיטב הרומן הרומנטי של פעם .לאלו המעירות על על אובר תיאורים אירוטיים #הגעתן_ליעד .
  סאל -הדמות הנשית מיטיבה לתאר את מרקם היחסים הייחודי בינים:
  "קולטי לא היה אדם חם או חביב, שקט או נחמד בייחוד לאחרים אבל הוא היה נחמד אלי ובלבי ידעתי שהוא יעמוד לצידי בכל פעם שאזדקק לו ..."
  וזוהי בעצם התמצית שלהם .מה שנכון להם .זורם בריתמוס ובמענה לצרכיהם לא במה שהחברה מתרגמת בראייתה הצרה.
  חייבת לציין בעונג רב כי היצירה שופעת בקטעי הומור . החל מאסיפת העיתונאים בפתיחת הספר דרך הכינויים שמדביקים קולטי וסאל זה לזו .ומריבות שופעות הומור וציניות .
  היצירה הנהדרת הזו מבחינתי זוכה בגביע האלטוס עליו מדברת היוצאת במהלך יצירתה .
  טוסו לקרוא .????⚽️????
  https://bbooks.co.il/book/משחק-אליפות-מריאנה-זאפאטה/
  #הדבורה_הסוקרת_ביבוקס_סיקורים_שעוקצים
 • צליל
  צליל
  בדומה לספרה לכבוש את הקיר, גם כאן הקצב איטי שממש מתסכל. אבל הדמויות הנוספות כאן נהדרות וקצת נותנות לספר חיות. מורטי מרדים ברמות! אבל גני והארלו ואבא של סאלי בכלל משגע. בקיצור ספר סביר שמתחיל משעמם ונהיה סביר ככל שמתקדם
 • סתיו
  סתיו
  ספר פשוט מעולה !! כתיבה יוצאת מן הכלל אומנם ארוך אבל העלילה נבנת באיטיות מה שמוביל לספר מדהים
 • לימור
  לימור
  בניגוד לספרים אחרים של סופרת זו קיימת פה הימרחות מוגזמת ,ארוכה ומעייפת. כל תיאור חייה של הגיבורה המרובעת ביותר נוגעת השעמום עצום שכן היא אינה חורגת מחייה הרגילים המכילים בעיקר כדורגל. רק בסיומו של הספר מתפתח הרומן שעד אז אפילו שיחות עומק כמעט ואינן קיימות. הרעיון חמוד, הכתיבה טובה אך קיים פספוס בהתפתחות היחסים בין הדמויות כך שנוצר שעמום וחוסר. סך הכל נחמד אך כאמור רק למי שיש הרבה סבלנות....
 • נופית
  נופית
  מריאנה שוב עושה את זה! הספרים שלה ארוכים וכך העלילה, הסיפור והדמויות נבנים. מרגיש יותר מציאותי וכך גם יותר קל להתחבר לדמויות! אחלה ספר!!
 • קרן
  קרן
  בדומה לספרה לכבוש את הקיר, גם כאן הקצב איטי שממש מתסכל. אבל הדמויות הנוספות כאן נהדרות וקצת נותנות לספר חיות. מורטי מרדים ברמות! אבל גני והארלו ואבא של סאלי בכלל משגע. בקיצור ספר סביר שמתחיל משעמם ונהיה סביר ככל שמתקדם
 • שרונה
  שרונה
  עוד ספר מצוין של הסופרת מריאנה זאפאטה.
  מתה על הכתיבה שלה ועד עכשיו לא התאכזבתי משום ספר שלה שתורגם.
  ממליצה על הספר בחום
 • יעל
  יעל
  אני מאד אוהבת את הכתיבה של הסופרת הזאת, למרות שלפעמים מרגישה שהגיבורים הגבריים שלה הם סוג של אוטיסטים, לפחות בהתחלה. ספר מצוין וממליצה בחום.
 • שחר
  שחר
  עטד ספר מוצלח של מריאנה זאפאטה המוכשרת. סיפור בעירה איטית שמצליח לסחוף מהרגע הראשון. מומלץ מאוד