הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ משחקי הרעב - 3

דרג ספר זה מתוך 5
25 דירוגים
4.4
ממוצע
1
0
2
1
3
3
4
5
5
16
55
גם ב - Kindle
משחקי הרעב 3: עורבני חקיין

משחקי הרעב 3: עורבני חקיין


דרג ספר זה מתוך 5
25 דירוגים
4.4
ממוצע
1
0
2
1
3
3
4
5
5
16
55

במקום 39 

27.3 

סדרה:‎ משחקי הרעב - 3
גודל (עמ'): 352
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
כעת עומדת קטניס בפני הקרב הקשה מכול — הקרב המתחולל בתוכה: האם היא מסוגלת לקחת על עצמה תפקיד כזה? ואם תעשה זאת, מה יעלה בגורלו של פיטה השבוי בידי הקפיטול?

"הספר הזה רדף אותי. הייתי חייבת לקחת אותו לארוחת ערב ולקרוא מתחת לשולחן כדי שלא איאלץ להפסיק. הסיפור לא עזב אותי גם אחרי שסיימתי לקרוא. במשך כמה לילות שכבתי ערה במיטה וחשבתי עליו. מדהים." סטפני מאייר, מחברת "דמדומים".
"סיפור ההרפתקאות הקרוב ביותר לשלמות שקראתי אי פעם. קולינס הפכה את סיפור המבוך המיתולוגי למעשייה מצמררת ואמינה. הקוראים יהיו רעבים לעוד." ריק ריירדן, מחבר סדרת “פרסי ג'קסון“
המשך קריאה

ביקורות


"קולינס שומרת על נקודות החוזק שליוו את סדרת 'משחקי הרעב', במתח המשולש התמידי בין קטניס היפה והאמיצה, לפיטה הנאמן שמאוהב בה מילדות ולבין גייל שהיה לה אח גדול והמגונן היחיד במציאות שבה היא חשופה תמידית. אבל רומנטיקת הנעורים הזו לא מפריעה לניקולס לייצר סיפור פקוח עיניים וישיר שבו לכל מהלך יש מחיר, ובמקרה של קטניס המחיר הוא לא רק אישי, הוא גם משליך על העולם שאותו היא נאלצת בכורח לייצג עכשיו. העובדה היא שלמרות הפיתוי לכופף את המסר האנטי קפיטליסטי, המתנגד לניכור המערבי והחושף את סכנות המודרניזציה ולהשטיח אותו לכדי מוצר מתקתק ונוח לבליעה, קולינס עומדת בגבורה מול הסכנה.

"'משחקי הרעב' הוא אפוס מדכא, מלא ביקורת ואזהרות על הכיוונים האפשריים שאליהם צועדת האנושות בפזיזות. הוא מרתק בגלל השוני של העולם הבדיוני שקולינס בוראת ובגלל קטניס (שדמותה אמנם מפותחת פחות בספר האחרון לטובת התפקיד והמסר שמונחים על כתפיה), אבל הוא מהפך קרביים דווקא בגלל הדמיון לעולם שבו אנחנו חיים בו כבר עכשיו – עולם שבו המאיון העליון מנהל את שאר האנושות כאילו היה מפעיל בובות אכזרי וכל יכול. אם זהו כבר עכשיו המצב, הרי שכולנו בשלב כזה או אחר נצטרך לבחור האם לשחק בעצמנו את משחקי הרעב."

- לילך וולך, "וואלה!", 2012

סקירות

 • טופז
  טופז
  בין הסדרות הטובות שקראתי ספר מותח ומעניין שווה לקרוא!!
 • אביבה
  אביבה
  הספר האחרון בסידרה שמספר על המרד ועל הגיבורים שמלווים אותו ממש ממליצה כיף גדול ממליצה גם לצפות בסרטים ממש ממש כיף למרות שבסרטים פיצלו את החלק האחרון
 • יערה
  יערה
  ספר שלישי ואחרון לסדרה המושלמת הזאת! ספר פשוט מדהים שבניגוד לסדרות אחרות לא נהרס מספר לספר! ממליצה מאוד גם לראול את הסרט למרות שאין מה לעשות הספר הרבה יותר טוב בפער!
 • תמר
  תמר
  הספר האחרון בסדרת משחקי הרעב. סידרה מעולה, עם סיפור סוחף מלא ביקורת חברתית, הדמויות האהובות ממשיכות להתפתח ולהלחם על החיים.
 • אסתר
  אסתר
  הספר האחרון של משחקי הרעב. התקציר - קטניס סובלת במשך איזה 100 עמודים רצוף. מצטערת, המשכתי לקרוא את הסדרה בגלל ההד התקשורתי שלה, אבל הביקורת הבולטת לא הצדיקה עלילה לוקה בחסר. וכן, לא הצדיקה את משולש האהבה האיום ההוא.
 • יהל
  יהל
  הספר האחרון בטרילוגיית משחקי הרעב,עורבני חקיין, הוא ספר מעולה ומרתק וסיום נהדר לסדרה. מומלץ בהחלט!!
 • מארי
  מארי
  סיום נהדר לסדרה מעולה. אחרי כל המסע הקשה שהם עברו הם מגיעים אל הסוף. המסר ברור, לא לוותר ולא להפסיק להלחם! אפשר להפיל את השלטון!
 • אבירן
  אבירן
  ספר נהדר, לא יכולתי להניח אותו, רציתי לקרוא שוב את הסדרה כשסיימתי את הספר האחרון, בהחלט שווה את הזמן, גם אם ראית את הסרטים כבר.
 • Olive
  Olive
  הספר האחרון בסדרת משחקי הרעב. סידרה מעולה, עם סיפור סוחף מלא ביקורת חברתית, הדמויות האהובות ממשיכות להתפתח ולהלחם על החיים.
 • יערה
  יערה
  סםר שלישי ואחרון לסדרה המושלמת הזאת! ספר פשוט מדהים שבניגוד לסדרות אחרות לא נהרס מספר לספר! ממליצה מאוד גם לראול את הסרט למרות שאין מה לעשות הספר הרבה יותר טוב בפער.