הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
5
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
2
7

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
5
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
2
7
39 
מו"ל: סתיו הוצאה לאור


פלדה
דור, הדום הכי קשוח ומאיים ב"מפלט", נרדף על ידי שדי העבר. טראומה קשה בעברו הותירה אותו קר, אפל וחסר רגש.
שרון, מאוימת ומוקסמת ממנו בו זמנית, חווה איתו לילה מושלם אחד של מסירת שליטה והגשמת פנטזיות. אבל החיים האמתיים, משקעי העבר ותוכניות העתיד, מחכים לשניהם מעבר לפינה ומפרידים ביניהם.


גבולות
מור מאוהבת באיתי כבר שנתיים, הוא החבר הכי טוב של בעלה של אחותה. מהיום שהיא מכירה אותו היא יודעת בתוך עמקי נשמה, שהוא האחד בשבילה והיא האחת עבורו. אבל איתי מתעקש לראות אותה בתור אחות קטנה ושתיים עשרה השנים שמפרידות ביניהם, רק מחזקות את ההשקפה שלו. הוא לא מסוגל לתת לה הזדמנות והיא לא מסוגלת לוותר עליו. אחרי תקופה ארוכה בהופעות בעולם כרקדנית מקצועית, היא חוזרת הביתה עם מטרה אחת. לתפוס את איתי, לתמיד.


דום
יואב, השולט האולטימטיבי. חייו מוקדשים לעולם הבי.די.אס.אם בצורה מוחלטת וחסרת פשרות. לא ניתן להתעלם ממנו, לא ניתן להפר את ההוראות שלו. כשהוא מדבר, מקשיבים לו. כשהוא הולך, מפנים לו את הדרך.
רעות, שמעולם לא הסתירה את הסלידה שלה מנושא השליטה והכניעה, לא מצליחה להתכחש למשיכה שלה ליואב, לרצון שלה להיות איתו. הם חברים טובים כבר שנים והיא בוטחת בו, אבל היא לא מסוגלת לקבל את העולם שלו והוא, לא יוותר על הצרכים שלו. אבל יש שני דברים שהוא צריך, בי.די.אס.אם ורעות.


שישה סיפורים שנשזרים ביחד לעולם אחד. סיפורים על חברויות, נאמנות, מתיחת גבולות והתייצבות מול פחדים.

המשך קריאה

סקירות

 • נורית
  נורית
  מספר סיפורים קצרים על חברים. כל אחד מספר על הקשר של כל זוג דמויות ואופן הווצרות הקשר. כמו כן, הסיפורים קשורים זה בזה כיוון שהדמויות משותפות. כתוב טוב ותיאורי הסקס גם טובים
 • מיה
  מיה
  הספר בנוי מכמה סיפורים הקשורים זה בזה. קבוצה של חברים טובים שחייהם שזורים זה בזה ורובו מסופר על שליטה.
  מצד שני הוא מאוד רומנטי ומלא אהבה המאחד. את כל החברים יחד. מומלץ. אחר וכיף לקריאה אם כי לעיתים קצת קשה
 • אושרת
  אושרת
  שוב חוזרת לכתוב על העולם של השליטה
  עולם שנמצא מתחת לאפינו
  עולם של הסחפויות וטלטלה
  עולם של נוסחים
  יש מילה שמחליטים ברגע שרוצים לעצור
  עולם מעניין
 • סיון
  סיון
  במילה אחת "וואו"!!! נכנס לרשימת הפייבוריטים שלי!
  רשום בצורה קולחת ומעניינת. דווקא אהבתי שזה מספר סיפורים כי הם שזורים זה בזה. כמו לקרוא סדרת ספרים כל פעם על זוכ אחר בחבורה... לא רואה הבדל, להיפך, מבחינתי זה אחד הדברים שאהבתי בספר.
  קצת חששתי לקנות את הספר כי לא מתחברת לעולם הבידיאס, שולטים ונשלטים וכד, אבל זה ממש לא הפריע והופתעתי לטובה ממש! סצנות הסקס וואו, הזוגות וואו, והכתיבה פשוט מצויינת! ממליצה בחום!!!!
 • לימור
  לימור
  מדובר באוסף של סיפורים שהאמת אם הייתי קצת יותר שמה לב לא הייתי רוכשת. מסופר על עולם הסדו למי שמתעניין אז לשיקולכם.
 • שושי
  שושי
  שישה סיפורים על שישה זוגות חברים. טוב למי שאוהב סיפורים קצרים, אני פחות אוהבת, עם זאת קראתי את כולם, כתוב טוב מעניין ומסקרן.
 • יעל
  יעל
  האמת שלא שמתי לב שזה אוסף של סיפורים אז פחות התחברתי, אבל בסך הכל שופכים אור על עולם לא מוכר ומעניין. מי שמעניין בעולם הבידיאס אם יכול להחלט להנות מהקריאה.