הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
5 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
1
3
מפורסמת בעל כורחה

מפורסמת בעל כורחה


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
5 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
1
3
42 
42 
גודל (עמ'): 432
מו"ל: ידיעות ספרים

תקציר

אבישג (שוגי) סורקין האמינה בתמימותה כי הגיעה אל המנוחה והנחלה כשבקיץ אחד היא גם זוכה להצעת נישואין מבן זוגה האהוב וגם מגשימה את חלומה להפוך למחנכת בתיכון שבו היא מלמדת.

אך בערב חתונתה, ממש לפני החופה, בועת האושר הזאת מתנפצת כשהיא מגלה שחתנהּ בגד בה יומיים קודם עם חברתה הטובה ביותר. בזעם בלתי־ נשלט היא לוקחת את המיקרופון, משתפת את האורחים במה שקרה, מבטלת את החתונה ונמלטת מהמקום.

אבישג מנסה לאסוף את רסיסי לבה השבור ולהמשיך בחייה, ומתנחמת במחשבה שלפחות תזכה בתפקיד המחנכת שלו ייחלה. אלא שאז מתברר שסרטון פיצוץ החתונה, שצולם בלא ידיעתה, הועלה לרשת, נעשה ויראלי ושבר את כל שיאי הצפייה ביוטיוב – מה שגורם למנהלת התיכון לשקול מחדש את החלטתה לאפשר לה לחנך כיתה.

במאמציה לשקם את חייה ואת האמון שהיא רוחשת לבני אדם עוברת אבישג מסע ארוך ומטלטל, שבמהלכו היא מגלה עד כמה הדרך לחיים חדשים עוברת במחוזות חייה הקודמים, וכיצד אהבה, מסירות ובגידה שזורות לפעמים יחדיו לפי הפרד.

"מפורסמת בעל כורחה" הוא רומן סוחף ומרגש, מותח ושנון, הנוגע בנקודות הכואבות ביותר בחיינו, בתקופה שבה פרסום, תהילה וזוהר מזויף הפכו לחזות הכול.

אורלי קראוס ויינר פרסמה עד כה שבעה־עשר רבי־מכר. עם ספריה הבולטים נמנים "התרוממות", "דיוקן הונגרי", "זאבים בשלג", "אהבה ודעות קדומות" ו"המדריך לשוברות הלבבות".

המשך קריאה
 • ISBN: 3625739
 • גודל (עמ'): 432
 • מו"ל: ידיעות ספרים
 • יצא לאור ב-: 14/08/2018
 • שם המחבר: אורלי קראוס ויינר

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • לימור
  לימור
  ספר עם המון פיספוס, מאוד שיטחי ולא ממצה, האמת שמאוד התאכזבתי כי דווקא מסופרת כזו ניתן לצפות ליותר.
 • סאנאל
  סאנאל
  ספר שטחי, צפוי מראש ממש מקריאת הדפים הראשונים. חביב לא מעבר לזה. הייתי מוותרת.
 • שוש
  שוש
  לא התלהבתי, בלשון המעטה. הספר הזה נופל בכמה דרגות מספריה האחרים של הסופרת המוכשרת הזו, אורלי קראוס וינר. הקריאה, אומנם שוטפת וזורמת, אבל הכל מאוד שטחי. לא הצלחתי להזדהות עם הדמויות, והעלילה כולה לא מתרוממת. די התאכזבתי...