הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
2.8
ממוצע
1
2
2
0
3
0
4
1
5
1
4
מעבר לספק סביר

מעבר לספק סביר


דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
2.8
ממוצע
1
2
2
0
3
0
4
1
5
1
4
44 
גודל (עמ'): 413
מו"ל: אריה ניר

בכתיבה קולחת המאופיינת ביכולת הבחנה מדויקת מתאר סקוט טורו הן את האמיתות האפלות של נפש האדם והן את מורכבותה של מערכת המשפט הפלילי. ביד אמן דן סקוט טורו בנושאים שונים כגון יחסי אבות ובנים, אהבה, הזדקנות ונישואים, ומוכיח פעם נוספת את יכולתו לכתוב מותחנים משפטיים עוצרי נשימה.

סקוט טורו הוא סופר אמריקני ועורך דין פלילי שחיבר שמונה רבי-מכר, ביניהם "בחזקת חף מפשע" ו"גיבורים פשוטים". ספריו תורגמו לעשרים שפות ונמכרו במיליוני עותקים ברחבי העולם. סרטים וסדרות טלוויזיה נוצרו בהשראת רבים מספריו, ביניהם הסרט שובר הקופות "בחזקת חף מפשע" בכיכובו של הריסון פורד.

"ספרו החדש של סקוט טורו הוא דרמה משפטית עוצרת נשימה ופנינה ספרותית. אתם חייבים להוסיף ספר זה לרשימת הקריאה שלכם". סטיבן קינג

המשך קריאה

סקירות

 • Lital
  Lital
  מעבר לספק סביר הוא ספר מותחן עוצר נשימה! נכתב בצורה מצוינת, מותחת ומושכת.. בספר יש המון מונחים משפטיים, פוליטיקה וכד'. יש מאבק פסיכולוגי מטורף בין התובעים החזקים ביותר. ממש קרב מלכים. ממליצה בחום.
 • yaelhar
  yaelhar
  עמודים ואף טיפת דם לא נשפכה! למותחן זהו השג גדול. אף טיפת דם, אבל המון תאורים של דיונים משפטיים, סדרי דין, ופוליטיקה משפטית אמריקאית, ועדיין מותח ומעניין. תודו שזה השג משמעותי.

  סקוט טורו כותב היטב. בניגוד לחלק מעמיתיו הוא בונה דמויות אמינות (טוב, במסגרת הסיפור) ואינו מוותר על מורכבות דמויותיו למען העלילה, גם לא על עלילה קולחת, למען הגיגים. הוא כותב ספרי מתח המבוססים על מערכת המשפט האמריקאית - ותאמינו לי יש הרבה מה לומר על מערכת המשפט הזאת. בספר הזה, בנוסף לתאור מערכת המשפט, יש תאור חי של המערכת הפוליטית הנהוגה ביבשת הגדולה, לפיה המצביעים הם אידיוטים, המצפים מנבחריהם לחיים צחים כשלג ללא מעידות, וזה מה שיקבע אם יצביעו עבורם. מישהו שבוגד באשתו יכול להגיד שלום לכהונה אליה הוא רץ, בלי קשר למידת התאמתו אליה, מה שהמצביע כמובן אינו מצפה מעצמו.

  מי שאוהב מותחנים משפטיים יאהב את הספר הזה - וגם ספרים אחרים של הסופר. אני ממליצה עליו למרות שהיתה לי הרגשה שהסופר מאס בגיבורו לקראת סוף הספר, ורק חיכה שזה יגמר כבר...
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=42030
 • גדעון
  גדעון
  בזאנר המותחן המשפטי, שאני אישית פחות אוהב, גם לא בטלוויזיה, הספר הזה כנראה מככב, מלא בהסברים משפטיים לקורא המתעניין, ורואים שהמחבר מומחה בתחום, בזאנר הספרות יש פה גיבורים שלא תמיד מובנים ולא קל לחבב אותם ומתח סביר בהחלט
 • לימור
  לימור
  ספר מתח עוצר נשימה, כתוב בצורה מעולה מושך כבר מן ההתחלה ועד הסוף בקיצור מומלץ מאוד