הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
2.8 ממוצע
1
2
2
0
3
0
4
1
5
1
2
מעבר לספק סביר

מעבר לספק סביר


דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
2.8 ממוצע
1
2
2
0
3
0
4
1
5
1
2
44.00 
44.00 

תקציר

"מלך המותחנים המשפטיים מכה שוב". וול סטריט ג'ורנל

עשרים ושתיים שנים אחרי זיכויו מאשמת רצח פרקליטה-עמיתה שעמה ניהל רומן סוער, מתעורר בוקר אחד ראסטי סאביץ', המכהן כעת כנשיא בית המשפט לערעורים, ומוצא את אשתו שוכבת במיטה לידו ללא רוח חיים.

מדוע הוא ישב ליד גופתה קרוב לעשרים וארבע שעות לפני שהזעיק את בנו ואת חוקר מקרי המוות? ומה בדיוק קרה לה? טומי מולטו, ממלא מקום התובע המחוזי ויריבו המושבע של ראסטי, משוכנע שברברה סאביץ' נרצחה. הוא מעמיד את ראסטי לדין בפעם השנייה ובין שני הגברים מתנהל שוב מאבק פסיכולוגי טעון יצרים בשדות הקרב של השטחים האפורים בחוק. ההתפתחויות המפתיעות במהלך המשפט מסופרות מנקודות מבט שונות שחושפות את המניעים הנסתרים של הדמויות.

בכתיבה קולחת המאופיינת ביכולת הבחנה מדויקת מתאר סקוט טורו הן את האמיתות האפלות של נפש האדם והן את מורכבותה של מערכת המשפט הפלילי. ביד אמן דן סקוט טורו בנושאים שונים כגון יחסי אבות ובנים, אהבה, הזדקנות ונישואים, ומוכיח פעם נוספת את יכולתו לכתוב מותחנים משפטיים עוצרי נשימה.

סקוט טורו הוא סופר אמריקני ועורך דין פלילי שחיבר שמונה רבי-מכר, ביניהם "בחזקת חף מפשע" ו"גיבורים פשוטים". ספריו תורגמו לעשרים שפות ונמכרו במיליוני עותקים ברחבי העולם. סרטים וסדרות טלוויזיה נוצרו בהשראת רבים מספריו, ביניהם הסרט שובר הקופות "בחזקת חף מפשע" בכיכובו של הריסון פורד.

"ספרו החדש של סקוט טורו הוא דרמה משפטית עוצרת נשימה ופנינה ספרותית. אתם חייבים להוסיף ספר זה לרשימת הקריאה שלכם". סטיבן קינג

המשך קריאה
 • ISBN: 550-178
 • גודל (עמ'): 413
 • מו"ל: אריה ניר
 • יצא לאור ב-: 05/07/2012
 • שם המחבר: סקוט טורו
 • תורגם ע"י: נעה בן פורת

סקירות הגולשים

 • גדעון
  גדעון
  בזאנר המותחן המשפטי, שאני אישית פחות אוהב, גם לא בטלוויזיה, הספר הזה כנראה מככב, מלא בהסברים משפטיים לקורא המתעניין, ורואים שהמחבר מומחה בתחום, בזאנר הספרות יש פה גיבורים שלא תמיד מובנים ולא קל לחבב אותם ומתח סביר בהחלט
 • לימור
  לימור
  ספר מתח עוצר נשימה, כתוב בצורה מעולה מושך כבר מן ההתחלה ועד הסוף בקיצור מומלץ מאוד

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו