הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
3
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
0
5
0
3
גם ב - Kindle
מעבר לגדר

מעבר לגדר


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
3
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
0
5
0
3
42 
גודל (עמ'): 448
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

 

וגם הדורות שאחרי רוז לא יצליחו לחמוק בקלות מהשפעתה, מחרון אפה, מן הרדיקליות שלה. מרים, בתה ההיפית, נערה כריזמטית ונלהבת שניסיון ההתרחקות שלה מביא אותה אל גריניץ' וילג' של שנות השישים; בנה החורג השחור סיסרו, מכונה זועמת ששמה לה למטרה לחשוף את פרצופם האמיתי של סובביה; ונכדה המבולבל סרג'יוס, שמתייתם מהוריו בצל ההווה הקפיטליסטי.

"מעבר לגדר" הוא אפוס משפחתי רדיקלי וקריאה אלטרנטיבית של המאה העשרים באמריקה. זהו סיפורה של קבוצת אינדיבידואלים אשר נלחמו והפסידו, אך אולי יום אחד עוד ינצחו. זוהי מהלומת ברק ספרותית ומסוגננת לעילא מאת אחד הכותבים הגדולים והחדשניים של דורנו.

ג'ונתן לת'ם הוא סופר אמריקני עטור שבחים ופרסים. פירסם שבעה רומנים, שתי אסופות של סיפורים קצרים, נובלה ואסופת מאמרים, והיה שותף בעריכתם של שלל מגזינים ספרותיים. סיפוריו הקצרים פורסמו בין השאר ב"ניו יורקר" וב"רולינג סטון". הוא מתגורר בברוקלין, ניו יורק.

"לת'ם כתב רומן מבריק, מצחיק ותמציתי, שבלבו נעוץ להב דק ומשונן של מחשבה וסגנון".

הגרדיאן

"רומן סוחף מאין כמותו על המחיר האישי שגובות תנועות פוליטיות כושלות ועל המכשולים המבלבלים שמקשים על ניסיונותינו לחולל טוב בעולם".

בוקליסט

המשך קריאה

סקירות

 • Lital
  Lital
  אני חייבת להודות שהופתעתי, לא ציפיתי לספר מרתק כזה (בייחוד שזהו לא הז'אנר הרגיל שלי, בטח שלא בחירתי הראשונה). כתוב בצורה מעולה, ספר על המאה ה20, משחפה לא קונבנציונאלית עם הפרעות ושנינות לא רעה בכלל.
 • לימור
  לימור
  ספר מרתק שממש כיף לקרוא, כתוב בצורה טובה דמות מרתקת הספר סוחף כבר מהפרק הראשון, נהנתי מאוד.
 • גדעון
  גדעון
  קראתי כמה סיפורים קצרים של הסופר, ג'ונתן לתם, ומאד אהבתי, הוא כותב בצורה שנונה והזויה, וניגשתי בשמחה לספר הזה, ולא התאכזבתי. הכתיבה מצויינת, הדמויות חזקות והעלילה מעניינת