הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ בני הנפילים

דרג ספר זה מתוך 5
17 דירוגים
2.9
ממוצע
1
7
2
1
3
2
4
1
5
6
7
גם ב - Kindle
מכשירי התופת 1: מלאך מכני

מכשירי התופת 1: מלאך מכני


דרג ספר זה מתוך 5
17 דירוגים
2.9
ממוצע
1
7
2
1
3
2
4
1
5
6
7

במקום 33 

21.5 

סדרה:‎ בני הנפילים
מו"ל: גרף

בודדה, נרדפת, וללא חברים, טסה מוצאת מקלט בקרב מסדר ציידי הצללים אשר נשבעים לסייע לטסה למצוא את אחיה אם תסכים להשתמש בכוחותיה לטובת מאבקם הנצחי ביצורי האופל. עד מהרה טסה מוצאת שהיא נקרעת בין שני חברים: וויל כחול העיניים השנון והאמיץ, וג׳יימס, שיפי תוארו השברירי מסתיר סוד קטלני. יחד הם עוברים הרפתקאות מסמרות שיער וטסה מגלה, לחרדתה, כי יתכן ותיאלץ לבחור בין הצלת אחיה לבין סיוע לחבריה הנאמנים כדי להציל את העולם כולו מכוח אפל ואימתני במיוחד.

מלאך מכני פותח את סדרת ספרי מכשירי התופת, טרילוגיה המקדימה את ספרי בני הנפילים (עיר של עצמות, עיר של אפר, עיר של זכוכית), ומספק הרפתקאות רבות נפתולים לצד ריגושים שירטיטו את לבכם.

ספריה של קסנדרה קלייר זוכים להצלחה עצומה בקרב בני נוער ומבוגרים ברחבי העולם, ובחודש אוגוסט 2013 יוקרן סרט הקולנוע עיר של עצמות שמאיים להפוך ללהיט הענק של הקיץ.

קסנדרה קלייר נולדה להורים אמריקניים בעת שהייה בטהרן, ואת רוב ילדותה העבירה במסעות ברחבי העולם עם משפחתה. כשהיתה פעוטה, במהלך אחד הטרקים בהרי ההימלייה, העבירה חודש שלם בתרמיל הגב של אביה. עד לגיל עשר הספיקה להתגורר בצרפת, באנגליה ובשוויץ. בני לוויתה כל השנים היו הספריםשלקחה איתה לכל מקום. לפני שהפכה לסופרת במשרה מלאה, עבדה קסנדרה קלייר ככתבת לענייני בידור בהוליווד. שאיפתה היא לא לכתוב יותר ולו מילה אחת על פאריס הילטון.

את עיר של עצמות כתבה כשהתגוררה בניו-יורק, בהשראת נופי העיר. הספר זכה להצלחה אדירה והמשכיו נמכרו במיליוני עותקים וכיכבו בראש רשימות רבי המכר בארה"ב. בימים אלה מפתחים בהוליווד סרט על פי ספריה. כיום קסנדרה מתגוררת במסצ'וסטס עם בעלה, חבורת חתולים והמוני ספרים. היא ממשיכה לכתוב את סדרת בני הנפילים. ספרה האחרון שראה אור בהוצאת גרף הוא עיר של אפר.

המשך קריאה

סקירות

 • טליה
  טליה
  קראתי את הספר לדעתי הוא מעניין ומרגש אך גם מאוד עצוב,
  אני ממליצה עליו מאוד ושמחה שיש לו המשך.
 • אמיר
  אמיר
  הספר שיגרום לכם לשאול את עצמכם/ן ג'ם או ויל? ויגרום לכם לצרוח כשתפגשו שוב את מגנס ביין ותבינו שהוא הדבר הכי חשוב בכל היקום של בני הנפילים.
  אני פאנבוי, אז סליחה על החפירה.
  )וברור שג' ם, יש לו שיער אפור(
 • שוש
  שוש
  כמו כל ספריה של קסנדרה קלייר, גם ספר זה מרתק ומושך את הקורא לנפתולי העלילה הבדיונית. הדמויות בסיפור מרשימות ביותר ומתוארות ביד אומן ע"י הסופרת המוכשרת הזו. הספר מסתיים במפתיע. יש לו המשך?
 • עדי
  עדי
  ספר מרתק, קשה להפסיק לקרוא!
  בהחלט מצפּה להמשך!
 • לימור
  לימור
  איזה ספר מקסים, כתיבה טובה עלילה סוחפת סיפור אהבה מתוק נהנתי מכל רגע וממליצה בחום לכולם.
 • מוריה
  מוריה
  ספר נהדר.
  האווירה שלו מאוד שונה מהאווירה של סדרת 'עיר של..'. אווירה קצת יותר קודרת.
  עלילה מעניינת, כתיבה טובה והדמות של טסה אמתית, שנונה ומעניינת. סיפור אהבה שמתפתח באטיות ואמינות רבה.
  ממליצה.
 • squid
  squid
  אני ממש אהבתי את הספר ואת העלילה. וויל הזכיר לי מאוד את ג'ייס (בהתחשב בכך שהם קרובים)
  טסה היא דמות כל כך מעניינת. אני ממש סקרנית לדעת איך הספר המשיך...
  השנינות של וויל, הנחישות של טסה, והעלילות המרתקות של קסנדרה קלייר לא יכולות לעזוב אותך לרגע.