הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
5 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
1
0
מכתבים מהעולם הבא

מכתבים מהעולם הבא


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
5 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
1
0
49 
49 
גודל (עמ'): 235
מו"ל: הוצאת פיטנגו

תקציר

העולם הבא, העולם הזה, ויחסי הגומלין ביניהם. הזדמנות לקבל דיווח ישיר ומפורט ממי שרק לפני זמן לא רב עזב מכאן לשם. אילן נפטר לפני שנתיים בגיל 46. הוא היה נשוי לדנה, הנשמה התאומה שלו, יש להם שלוש בנות ועד לפטירתו מהעולם הזה אילן היה מנכ"ל של חברה גדולה. לאחר שעזב את עולמנו, יצר קשר עם דנה, באמצעות נורית שמתקשרת ביניהם על בסיס קבוע. לקראת יום השנה לפרידתו מהעולם דנה שאלה אותו איך הוא רוצה שתנציח אותו. זאת תשובתו וככה הספר נולד:
"דנה יקרה שלי, עברה שנה. אני יודע את זה לפי הטקס שהיה אתמול... שאלת אותי מה את יכולה לעשות כדי להנציח את זכרי. את מכירה את ההתנגדות שלי לכך שיתייחסו אלי כאל מישהו שעבר מהעולם וכבר לא קיים. חשוב לי להעביר את המסר שהחיים לא מסתיימים כמו שנהוג לחשוב... חשבתי שדרך טובה בשבילך לשמור את זכרי (או להנציח אותו, כמו שקראת לזה) תהיה אם נכתוב ספר ונאפשר לכמה שיותר אנשים למטה לקבל את המידע, מתוך תקווה שהוא יעזור להם בדרכם בעולם.
שלך, אילן"
"מכתבים מהעולם הבא", נולד מאהבה גדולה ובאהבה גדולה. אהבה לאישה, למשפחה, ואהבה לאנושות כולה. הספר הזה נועד לקרב בין שני העולמות, ולגרום לכולנו לדעת איך הקשרים ויחסי הגומלין ביניהם פועלים, ועד כמה
הם חיוניים להתפתחות האדם והאנושות.
"חשבו לרגע כמה זה מרגש ועצום. אנחנו ואתם עומדים לשתף פעולה בדרך שעוד לא הייתה."
(מסר מאילן לקראת הוצאת הספר)

  • ISBN: 150119-1610
  • גודל (עמ'): 235
  • מו"ל: הוצאת פיטנגו
  • יצא לאור ב-: 01/01/1970
  • שם המחבר: דנה ניסן, נורית אלדר
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו