הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
5 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
1
1
מימון המונים

מימון המונים


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
5 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
1
1
39 
39 
גודל (עמ'): 234
מו"ל: פראג

תקציר

הספר תוכנן, נבנה ונכתב במיוחד עבור אלה מכם המעוניינים לגייס כספים בפלטפורמות השונות בארץ ובחו”ל. הספר בנוי כרשימת פעולות שיש לבצע, יום אחרי יום, בתקופת ההכנה לקמפיין ובזמן הרצתו. מתוך המידע שאספתי משלל הפרויקטים שבהם הייתי מעורב וריאיונות עם מובילי פרויקטים אחרים, ניתן לבנות קמפיין עשוי היטב, בעל סבירות גבוהה להצלחה.

 

לפני שלוש שנים נשביתי בקסמה של שיטת מימון ההמונים. היה זה במהלך קמפיין שעשינו לקראת בחירות 2013, לטובת אתר "כנסת פתוחה". מאז הובלתי, הנחיתי וייעצתי לקמפיינים רבים ומגוונים, ולמדתי על כוחה המהפנט של השיטה.

העיקרון המהותי העומד בבסיסה, שמעביר את מוקדי הכוח מהיחיד לרבים, הוא התפתחות ישירה ומחויבת המציאות של העקרונות הצומחים כיום בשדות הפוליטיקה, הכלכלה, החברה והתקשורת. אני מאמין בלב שלם כי מימון המונים יכול לתקן חלק גדול מתחלואי החברה האנושית, ולהעצים את מקומו של הפרט בתוכה. על כן אני משתדל ככל יכולתי לשתף ולהפיץ את הידע שרכשתי, הן ברשת והן מחוצה לה, בסדנאות, במפגשים אישיים ועכשיו גם בספר זה.

אני משוכנע שיום אחד, ממש בקרוב, חלק משמעותי מההתנהלות הפיננסית שלנו כפרטים תתבסס על פלטפורמות מימון המונים. אז, העולם יהיה קצת יותר טוב. בינתיים, אין לי ספק שכל אדם סקרן וחרוץ דיו חייב לעצמו התנסות אחת לפחות בשיטה. אם לא כדי לתקן את העולם, לפחות בשביל לפתח את גבולותיו האישיים.

בסוף, זו התשוקה והדבקות האישית שגורמות לקסם להתרחש…

בהצלחה!

עמית גל

המשך קריאה
 • ISBN: 4-415-138
 • גודל (עמ'): 234
 • מו"ל: פראג
 • יצא לאור ב-: 09/04/2015
 • שם המחבר: עמית גל
 • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • שיר
  שיר
  עוד אחד מאותם ספרים המנסים להראות וללמד את הקורא כיצד להתעשר בדרכים שונות ומשונות. לא מאוד מומלץ מבחינתי