הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
11 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
0
3
3
4
4
5
3
7
מוניטין מפוקפק

מוניטין מפוקפק


דרג ספר זה מתוך 5
11 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
0
3
3
4
4
5
3
7
47 
גודל (עמ'): 362
מו"ל: מודן הוצאה לאור
והוא שונא גם את הממשל המושחת. ואת התאגידים הגדולים, ואת הבנקים, ואפילו את מערכת המשפט והעמדת הפנים המתחסדת שלה. ובדיוק בגלל זה הם מוכנים לעשות הכול כדי להיפטר ממנו - ואם אפשר לתמיד. ג'ון גרישם חוזר עם דרמת בית משפט - ובגדול. דמויות צבעוניות, עלילה מפותלת ומפתיעה וגיבור שובה לב. תענוג אמיתי - לא למעריצים בלבד. ג׳ון גרישם הוא מחברם של רבי-מכר רבים, ביניהם "סחיטה", "ההודאה", "שדרת השקמים", "הרי הפחם" ועוד רבים אחרים שיצאו לאור בהוצאת מודן.
המשך קריאה

סקירות

 • לינו
  לינו
  ׳ון גרישם הוא אחד הסופרים המועדפים עליי, כשאני שומעת שספר חדש שלו תורגם אני רוצה אותו, כאן ועכשיו, אפילו מבלי לדעת בכלל על הסיפור, אני פשוט יודעת שאני איהנה מקריאתו בכל מצב ואכן זה מה שהיה לי עם ספר זה.  בספר הנוכחי ישנה חלוקה פנימית מיוחדת שלא נתקלתי בה בספריו הקודמים. גרישם חילק את הספר לשישה חלקים. הקו המחבר בין כל ששת החלקים הינן הדמויות המרכזיות של עורך דין, סבסטיאן ראד, והעוזר שלו ״פרטנר״.
 • שולי
  שולי
  הספר "מוניטין מפוקפק" מחולק לשישה פרקים שהדמות המקשרת בין הפרקים היא מי אם לא: "סבסטיאן ראד".
  כל פרק עוסק בפרשה אחרת, שבשורה התחתונה כול הפרקים יחדיו וכל אחד לחוד עוסק עוסקים במאבק לא על האמת, אלא על הזכיה.
 • yaelhar
  yaelhar
  אין לי ספק שגרישם מרויח המון כסף מספריו. בצדק, לדעתי. הוא כותב מצויין, יודע לטוות סיפור מרתק, הוא אינו זקוק לנהרות דם ולפושעים סדרתיים כדי למשוך תשומת הלב לסיפוריו. אבל כשקראתי את הספר הזה הבנתי שהוא עוד משהו: הוא האיש המניף דגל שחור על תופעות חברתיות ועיוותים שלרוב - אלא אם נהיה קורבנן - איננו שמים לב אליהן, כי ככה פועל העולם שלנו, וככה אנחנו רגילים לחיות.

  הספר מרתק, למרות שלפעמים נראה שהוא מורכב מסיפורים קצרים שרק דמותו של הפרקליט השנוי במחלוקת מחברת בינהם, אבל החיבור לא צורם. הוא מדבר על פשעים רציניים - רציחות, חטיפות, סחר בנשים ובתינוקות, אבל גם על דברים שאינם מוגדרים פשעים: מלחמות עולם שבני זוג מקיימים בינהם כשמי שמשלם את המחיר הוא הילד שאת טובתו, לכאורה, דורשים. הספר המהנה והמרתק מסתיר את האג'נדה החברתית של הסופר ומלחמתו בהתנהלות אכיפת החוק ובעיוותי הצדק המתקיימים באמריקה. ובניגוד למתריעים חברתיים אחרים הוא חמוש בכישרון לספר סיפור, והקורא התמים אינו חושד שמשחילים לו השקפת עולם ליברלית, עד שמאוחר מדי.
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=100053
 • Lital
  Lital
  ספר טוב, שוב הסופר ג'ון גרישם כותב ספר על מערכת המשפט וחוסר הצדק שמתקיים בה מידי פעם.
  הגיבור של הספר בהחלט שונה ומעניין, והעלילה נהדרת. כמו כל ספריו הקודמים שיצא לי לקרוא, ג'ון גרישם מספק את העבודה בספריו. ממליצה לכולם!
 • איילת
  איילת
  ג'ון גרישם הוא עורך דין במקצועו ובאופן טבעי כותב עם תפאורה מוכרת לו אישית. הספר הוא מותחן נחמד, קליל וקריא. ספר טיסה מוצלח.
 • נופר
  נופר
  אז למרות שהספר הוא לא לגמרי יצירת מופת לדעתי, מאוד נהניתי מהכתיבה, העלילה והדמויות.
  זה היה כמעט כמו לראות סרט מבחינתי.
  בהחלט אשוב לקרוא ג'ון גרישם.
 • לימור
  לימור
  איזה ספר נהדר, נשבתי מייד, עלילה פתלתלה, גיבור מעניין , וכמובן הסופר שעושה כאן עבודה טובה מאוד, מומלץ.