הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
3.7
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
2
5
0
2
גם ב - Kindle
מאתרת הילדים

מאתרת הילדים


דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
3.7
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
2
5
0
2
38 
גודל (עמ'): 267
מו"ל: דני ספרים

חיפושיה של נעמי לוקחים אותה אל היערות הקפואים והמסתוריים של צפון-מערב ארצות-הברית, ובה בעת מחזירים אותה אל עברה שלה – עבר המורכב מרסיסי זיכרונות בלבד. היא מסוגלת להיכנס אל מוחם של ילדים כמו מדיסון, כי היא עצמה הייתה פעם ילדה שנעלמה.

ספרה של רנה דנפלד, המסופר לסירוגין דרך קולה של נעמי וקולה של מדיסון, הילדה הנעלמת, הוא סיפור מותח, מצמרר וקורע לב על גאולה, על הקו הדק שבין מציאות לזיכרונות, ועל היכולת האנושית המופלאה לשרוד גם במצבים האפלים ביותר.

המשך קריאה

סקירות

 • yaelhar
  yaelhar
  ילדה בת שש נעלמה לפני 3 שנים ביער באורגון המושלגת, ונעמי "מאתרת הילדים" מתגייסת למצוא אותה. זה הסיפור? לא ממש אם כי זה מה שמסופר פה.
  הסיפור עוסק בהישרדות, התמודדות עם מציאות קשה מנשוא וחוסר אונים. אנשים שחוו טראומה הורסת-אישיות, שאינם מסוגלים להימנע ממנה, והם שוכחים. וברבות השנים הם עושים משהו עם החוויות האיומות, הרגשות שלא היה להם מוצא, האשמה. לעתים הם עושים את מה שרע: הופכים מתעללים בעצמם וחוזרים על המעשה מנקודת ראותו של המתעלל. לפעמים הם מתעלים את רגשותיהם לעזור, להציל, לפתור. זה מה שעשתה נעמי.

  הספר כתוב היטב, בבהירות ואמינות. מחביא מאחורי הסיפור שובר הלב אמיתות ואבחנות לגבי מהות החיים אחרי פגיעה. את האהבה שהקורבנות חייבים להרגיש, אם חפצי חיים הם, גם אם מושא האהבה הוא רע. את עולם הדמיון אליו הם בורחים כדי לשרוד ואת התקווה שהוא מספק.
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=108182
 • עינת
  עינת
  ספר מתח משובח ביותר. למרות שכתוב בגוף שלישי אני מאוד נהנתי ממנו. ספר שהעלילה מתפתחת בתורה מעניינת. ממליצה בחום