הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
3 ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
0
5
0
0
למורים באהבה

למורים באהבה


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
3 ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
0
5
0
0
29 
29 
גודל (עמ'): 206
מו"ל: מנדלי

תקציר

"היום בחינוך שמים במרכז את 'למידה משמעותית', את 'מנהיגות בחינוך' ואת 'המחנך כמוביל'. אורה זוהר, בעשייתה הפורה במשך שנים רבות בארץ ובעולם, היא ה'אם הקדמון' של כל אלה. אני ממליץ בחום לכל מי שעוסק בחינוך לקרוא את ספרה המאלף 'למורים באהבה'".

פרופ' יונתן כהן, מנהל המרכז לחינוך יהודי ע"ש מלטון, האוניברסיטה העברית

"ספר נפלא זה, המשקף אמונה בחינוך ואמונה באנשי חינוך, הוא הספר הכי אופטימי שקראתי מזה שנים. הלוואי שכולנו נידבק מהאופטימיות של הספר, אופטימיות לחינוך ולקידום מטרות יפות ולא מובנות מאליהן, שמתוארות בספר בצורה כל כך אמנותית וכל כך עמוקה".

פרופ' משה טטר, מנהל ביה"ס לחינוך, האוניברסיטה העברית

"אני שמח מאוד שפיניתי את הזמן לקריאת הספר הנהדר הזה. יש בו שפע סיפורים, שמכל אחד מהם ניתן ללמוד רבות והקריאה בו נעימה ומזמינה לכל מי שמעוניין בהתפתחות מקצועית. הרעיונות ורוח הדברים חשובים, וההדגמות המעשיות חשובות לא פחות. הפרק האוטוביוגרפי של אורה מציג באופן נהדר את הכוח המניע של העבודה. כל הכבוד!".

מייקל קונולי, פרופסור אמריטוס, אוניברסיטת יורק. מחלקה לתכניות לימוד, הוראה ולמידה

 

ד"ר אורה זוהר נולדה בירושלים והתחנכה בארצות הברית. השלימה דוקטורט בפיתוח צוות באוניברסיטת מסצ'וסטס וייסדה את המרכז הארצי לשיפור ההוראה ופיתוח צוות חינוכי באוניברסיטה העברית בירושלים. פעלה בהכשרת מחנכים במשך יותר משלושים שנה ברחבי העולם. ד"ר זוהר חיה בירושלים עם בן זוגה, ילדיה, נכדיה וניניה הרבים.

המשך קריאה
  • ISBN: 001-2440-001
  • גודל (עמ'): 206
  • מו"ל: מנדלי
  • יצא לאור ב-: 19/07/2015
  • שם המחבר: אורה זוהר
  • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו