הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
1
לילה 1: יום בלי לילה
אורית רינגל אמיר

לילה 1: יום בלי לילה

אורית רינגל אמיר

דרג ספר זה מתוך 5
0 דירוגים
0 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
0
1
36 
36 
סדרה:‎ לילה - 1
גודל (עמ'): 103
מו"ל: רימונים

תקציר

מיקה בת השמונה וקצת, עוברת לגור במושב עם הוריה. מיקה חוששת מהמקום החדש שבו אינה מכירה אף אחד. אמנם, ילד אחד, יובל, מתידד אתה מיד, אבל מה שהופך אותה לאחת מהחבר'ה הוא מעשה גבורה קטן. מיקה טסה עם אביה לחו"ל כדי להביא ארצה כלבת טוי פודל שחרה ומתוקה שנקראת "לילה". כי היא שחרה כמו הלילה.
במהלך הטיול נכונו להם הפתעות והרפתקאות מסעירות עם תעלומה אחת גדולה. אורית רינגל-אמיר טותה עלילה מרתקת ומותחת מאוד עד לפתרון התעלומה בסופו של הספר. ברגישות רבה מצליחה המחברת לגרם לילדים להתאהב בבעלי-חיים בכלל, ובכלבה המתוקה "לילה", בפרט. יחד עם איוריה המקסימים של ליאורה גרוסמן, מהמאירות המובילות בארץ ובעולם, לפניכם ספר שכולו חוויה לילדים בכתות א'-ד' בסדרת "קוראים צעירים" של "רמונים".

אורית רינגל אמיר, רעיונאית ופרסומאית, שכמה מהפרסומות שעשתה הפכו למטבעות לשון, עוסקת כיום בציור ובכתיבת ספרי ילדים. כל ספריה מצטינים באהבה לילדים ולבעלי-חיים. סדרת הספרים שכתבה על "פטר ואלכס", הכלבים הפרטיים שלה, ראתה אור ב-2007 וזכתה להצלחה בקרב הורים וילדים כאחד. אורית מתגוררת כיום בכפר יחד עם בעלה עמי אמיר, שלושה כלבים וחתולה. ליאורה גרוסמן, מאירת, מרצה ואוצרת, איירה מאות ספרים בארץ ובעולם, זוכת עטור אנדרסן לשנת 2008.
המשך קריאה
 • ISBN: 454656456
 • גודל (עמ'): 103
 • מו"ל: רימונים
 • יצא לאור ב-: 16/04/2013
 • שם המחבר: אורית רינגל אמיר
 • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • שי
  שי
  ספר חביב. קראתי אותו עם בני בן ה 9. העלילה מותחת ומסקאנת את הקורט. השפה תקנית ועשירה מספיק. לא מאסטר פיס אבל חביב. יאמר דהספר קצת קצר יחסית למחירו המלא.