הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
2.7
ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
1
5
0
3
גם ב - Kindle
להתעורר עם הספק
דניס ליהיין

להתעורר עם הספק

דניס ליהיין

דרג ספר זה מתוך 5
3 דירוגים
2.7
ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
1
5
0
3
44 
גודל (עמ'): 403
מו"ל: ידיעות ספרים

סקירות

 • לימור
  לימור
  פשוט מעולה. האווירה הרגועה בתחילתו של הספר בהחלט מטעה, הדמות הראשית עוברת תהפוכות והמתח מענג. מומלץ מאוד. אהבתי.
 • yaelhar
  yaelhar
  דניס ליהיין הוא, לטעמי, אחד מקבוצה קטנה מאד של סופרים אמריקאים טובים, הכותבים היום מתח. מתוך אלפי סופרים אמריקאים עכשוויים – שחלק גדול מהם כותבים מתח – הוא מתבלט ומתייחד. אולי מפני שהוא כותב סיפורים מורכבים, לא מזלזל בדמויותיו ובעיקר לא מזלזל באינטליגנציה של קוראיו. הדילמות שהוא מעלה קיימות במציאות ואמריקה המתוארת על ידו קיימת במציאות ומתנגשת עם "האמריקה" מהסרטים.

  המשפט הראשון בספר הזה הוא "ביום שלישי אחד בחודש מאי, בשנתה השלושים וחמש, ירתה רייצ'ל בבעלה והרגה אותו..." אבל אחרי המשפט הזה מגיע חצי ספר שאינו ספר מתח. הוא עוסק ברייצ'ל, בילדותה ובבגרותה, במה שמניע אותה, באירועים מכוננים בחייה, מה היא חושבת על עצמה ולמה. כולו סיפור אמין ונכון של התלבטויות וקשיים, ביטחון עצמי הרוס, תגובות קשות. כל זה יכול להיראות ממש משעמם למי שמחכה לסיפור מתח מלהיב, עתיר גוויות ורציחות (חכו!) אבל הוא לא שיעמם אותי כלל, וכשהגעתי לחציו השני שהוא מותח כהלכה – שמחתי מאד על התשתית הבנויה לתלפיות של ספר המתח המוצלח הזה.
  ספר מתח מצויין, עם הרבה ערך מוסף. הוא מצטרף למעט סופרים שאשמח לקרוא כל מה שכתבו.
  https://simania.co.il/showReview.php?reviewId=114425
 • שוש
  שוש
  ספר מתח מרתק וסוחף, ככל ספריו של דניס ליהיין. בחלקו הראשון, הספר די "מנומנם" ורגוע, ועם זאת, זורם ונקרא בשטף. לאחר כשליש מהספר עולה המתח ולא יורד עד לסוף המפתיע. הסיפור נע בין צדדים אפלים בהתנהגות הדמויות הראשיות, לבין צדדים בהירים ונורמטיביים בתגובות שלהן. והכל מלווה בתובנות ובמחשבות מעמיקות, אליהן מגיעה רייצ'ל, הדמות סביבה נכתב הספר. ממליצה בחום!