הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
1 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
0
1
להתעורר עם הספק
דניס ליהיין

להתעורר עם הספק

דניס ליהיין

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
1 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
0
5
0
1
44 
44 
גודל (עמ'): 403
מו"ל: ידיעות ספרים

תקציר

לאחר שכשלה באיתור האב שמעולם לא הכירה, רייצ'ל צ'יילדס חווה התמוטטות עצבים במהלך סיקור האסון ההומניטרי בהאיטי, וזו מובילה לאובדן הקריירה המבטיחה שלה כעיתונאית, לגירושים מבעלה המפיק ולהתעצמות הפוביה שלה ממקומות פתוחים. ברגע משברי זה חוזר לחייה בריאן דלקרואה, החוקר הפרטי ששכרה כדי למצוא פרטים על אביה האבוד. בריאן הוא גבר מקסים, נאה ורומנטי, שמקבל אותה כמו שהיא. האהבה שלהם פורחת, ורייצ'ל מרגישה שהיא יכולה סוף־סוף להניח לחרדות, להסיר את חומות ההגנה ולתת אמון במישהו. אלא שבשלב מסוים רייצ'ל מתחילה לחשוד שבריאן הוא לא בדיוק מי שהוא מתיימר להיות, ומה שהיא מגלה מטלטל את עולמה ומוביל לסחף אירועים מסחרר ולמתח בלתי־פוסק. רייצ'ל מוצאת את עצמה נשאבת לקנוניה אלימה ומושחתת, שכדי להיחלץ ממנה יהיה עליה למצוא את הכוח לכבוש את פחדיה ולסמוך על עצמה. בלהתעורר עם ספק רוקם דניס ליהיין, מחבר רבי־המכר "מיסטיק ריבר" ו"שאטר איילנד", עלילה רבת־תהפוכות שלא מפסיקה להפתיע.

"בכל הנוגע לשמירת הקוראים היכן שהוא רוצה אותם, דניס ליהיין מציג בעוז איך עושים את זה".
הניו יורק טיימס
"סופר בעל כוח ושליטה נטולי מאמץ... מעטים הסופרים שיכולים לאזן כך בין הצד האפל לצד הבהיר, בין היומיומי לאינטנסיבי".
שיקגו טריביון
"לדניס ליהיין יש יכולות פנומנליות לספר סיפור... היכולת שלו ליצור דיוקנאות צלולים כבדולח של בני אדם, ואז להציב אותם בצד האפל של החיים – זו
מתנה אמיתית של סופר".
USA Today

 • ISBN: 3625480
 • גודל (עמ'): 403
 • מו"ל: ידיעות ספרים
 • יצא לאור ב-: 01/08/2019
 • שם המחבר: דניס ליהיין
 • תורגם ע"י: יוסי מילוא
 • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • שוש
  שוש
  ספר מתח מרתק וסוחף, ככל ספריו של דניס ליהיין. בחלקו הראשון, הספר די "מנומנם" ורגוע, ועם זאת, זורם ונקרא בשטף. לאחר כשליש מהספר עולה המתח ולא יורד עד לסוף המפתיע. הסיפור נע בין צדדים אפלים בהתנהגות הדמויות הראשיות, לבין צדדים בהירים ונורמטיביים בתגובות שלהן. והכל מלווה בתובנות ובמחשבות מעמיקות, אליהן מגיעה רייצ'ל, הדמות סביבה נכתב הספר. ממליצה בחום!