הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
4.3
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
1
5
2
2
לבי וחורים שחורים אחרים

לבי וחורים שחורים אחרים


דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
4.3
ממוצע
1
0
2
0
3
1
4
1
5
2
2

במקום 44 

33 

גודל (עמ'): 272
מו"ל: הוצאת הכורסא

 

אולם ככל שמערכת היחסים ביניהם מתפתחת וברית ההתאבדות נעשית מוחשית יותר, אָזֵל מתחילה לתהות אם היא באמת ובתמים רוצה בזה. כעת עליה להחליט אם לבחור במוות המיוחל או בניסיון לשכנע את רומן להמשיך לחיות ולממש יחד את האנרגיה הפוטנציאלית הגלומה בהם.

"לבי וחורים שחורים אחרים" הוא רומן מרהיב ומרגש שמציג קול חדש ויוצא מגדר הרגיל בספרות הפופולרית. הספר רואה אור בימים אלה ביותר מ-20 מדינות ברחבי העולם והוא יעובד בקרוב לסרט על ידי אולפני פארמונט.

יסמין וַרְגָה גדלה בפרברי סינסינטי, אוהיו. לפני שנעשתה סופרת במשרה מלאה עבדה זמן קצר כמורה למדעים. זהו רומן הביכורים שלה.

"ספר העוסק בנושאים רציניים עם מורכבות והומור".
סקול לייבררי ג'ורנל

"ורגה עוסקת בהתאבדות ובדיכאון בקרב בני נוער בכנות ועם הרבה חן".
פאבלישרז וויקלי

המשך קריאה

ביקורותאזל, בת 16, אובססיבית לפיזיקה ולמוות. האירועים הקשים בחייה יצרו את "התולעת השחורה" – כך היא מכנה את הדיכאון המשתק שאוחז בה ולא מרפה, משאירה אותה לבד בעולם בלי אף אחד שאפשר לספר לו.

היא מוצאת באתר אינטרנט מפוקפק "שותף להתאבדות", נער בשם רומן שסובל אף הוא בעקבות טרגדיה משפחתית. הם מחליטים לעשות את זה יחד. אבל כשה"יחד" שלהם נעשה יותר מדי קרוב, מתערער בטחונה של אזל במה שהיא רוצה לעשות. כלומר, אם תצליח לשכנע גם את רומן לרדת מזה. וזה לא עומד להיות קל.

ספר נפלא ורגיש על מחלות נפש, אובדן, החלמה ותקווה.

לסקירה המלאה

סקירות

 • איילת
  איילת
  ספר קולח ומעניין אודות נערה בת 17, הנמצאת בדכאון ומבקשת להתאבד.
  היא מחפשת שותף להתאבדות.
  העלילה אינה גולשת לקיטשיות (ממנה חששתי), הדמויות אמינות והספר קריא מאד למרות הנושא הקשה בו הוא עוסק.
  מומלץ!
 • גדעון
  גדעון
  זהו ספר שמדבר בגובה העינים, מיועד כנראה לקהל יעד צעיר וחסר סבלנות, כמו גם הגיבורים שלו, ולפי הדיעות בבית דווקא עושה עבודה טובה. הנושא לא קל, וטוב שיש ספר שיודע להתעסק בו