הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
3.5 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
0
5
1
1
לבד בקובה

לבד בקובה


דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
3.5 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
0
5
1
1
44 
44 

תקציר

נלסון דה-מיל, מחבר רב המכר עטור השבחים "בית הספר לקסם אישי", שב עם מותחן הרפתקאות קצבי המתרחש בין כל הצבעים, הריחות והסכנות של קובה.

דניאל מקורמיק – מק, בקיצור – חי בשלווה על סירת הדיג שלו בפלורידה כשבאמתחתו כמה אותות הצטיינות מצבא ארצות הברית, צלקות שלא נעלמות והלוואה גדולה מהבנק.

כשעורך דין בכיר מציע לו את עסקת חייו – לחלץ ממערה בקובה שישים מיליון דולר שנותרו שם מלפני המהפכה של קסטרו תמורת תשלום נאה – מק מתקשה לסרב לו. כשהוא מגלה שלמסע רצוף הסכנות מצטרפת גם שרה, יפהפייה ממוצא קובני שיודעת בדיוק היכן מוסתר האוצר – התשובה כבר ברורה.


מק ושרה מוצאים את עצמם לבד בקובה היפהפייה והענייה, חומקים מהמשטרה החשאית ומאזרחים חובבי הלשנות, מתאהבים במקום, אך לא פחות מכך – זה בזה, ובעיקר מודעים היטב לשתי האפשרויות העומדות בפניהם: הם יצאו מהמשימה הזאת עשירים מאוד, או שלא יצאו ממנה בכלל.

בלשונו המושחזת ובכתיבתו הייחודית נלסון דה-מיל מלווה את הקוראים במסע הרפתקאות בלתי נשכח. "לבד בקובה" התמקם עם צאתו במקום הראשון ברשימת רבי המכר של ה"ניו-יורק טיימס", וזכה לשבחי הביקורת.


"ספר שיגרום לכם להישאר ערים כל הלילה, לדפדף במהירות ולכסוס ציפורניים" – לייבררי ג'ורנל

"מותחן מהיר וחסר מנוחה, רווי אקשן" – פבלישרס וויקלי

המשך קריאה
 • ISBN: 1245-20
 • גודל (עמ'): 468
 • מו"ל: תכלת
 • יצא לאור ב-: 25/01/2018
 • שם המחבר: נלסון דה-מיל
 • תורגם ע"י: יונתן פרידמן

סקירות הגולשים

 • שוש
  שוש
  ספר מרתק, מהמילה הראשונה ועד סופו. כמו בכל ספריו, נלסון דה מיל מומחה בכתיבה זורמת ובירידה לפרטים. הספר משלב מתח העולה בהדרגה עם סיפור אהבה עדין. הדמויות הראשיות מעוררות אהדה רבה, ובשילוב עם סיפור האהבה המתפתח לאורך הספר בין מק לבין שרה, תענוג לקרוא את הספר. מומלץ בחום רב.

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו