הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3.2
ממוצע
1
1
2
1
3
1
4
0
5
2
2
גם ב - Kindle
לא בגדתי

לא בגדתי


דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3.2
ממוצע
1
1
2
1
3
1
4
0
5
2
2
36 
גודל (עמ'): 388
מו"ל: ספרי ניב

 

"לא בגדתי" הוא סיפור מלא פחד ותשוקה הנקרא בנשימה עצורה. צעד אחר צעד נחשפים חייו של הטבח בעל אלף הפרצופים. בצד מעורבותו בפרשת ריגול מסעירה האסורה לפרסום, הוא מתגלה כאדם אמיץ ההולך אחרי לבו, אוהב את אשתו אך מאוהב באהובתו, עד בואו של הרגע הבלתי נמנע שבו עליו להכריע למי לתת את נאמנותו - לארצו או למולדתו.

יצחק לץ הוא עורך בכיר, מנחה של סדנאות כתיבה פופולריות ובמשך שנים רבות היה עיתונאי. "לא בגדתי" הוא ספרו השלישי. שני ספריו הקודמים, "אין אישה בלי אש" (הוצאת כתר) ו"כתף להניח עליה ראש" (הוצאת פרדס) זוכים להצלחה מרשימה. ספריו "כתף להניח עליה ראש" ו"לא בגדתי" תורגמו לאנגלית ונמכרים מקיץ 2017 באמזון.

 

המשך קריאה

סקירות

 • שי
  שי
  ספר מתח לא צפוי, הולך מהסוף להתחלה. גאוני.
  סיפור שבקלות יכול להיות סיפור אמיתי.
  מומלץ
 • אילנית בן יהודה
  אילנית בן יהודה
  מפתיע! מדליק! מעורר מחשבה! מה אומר לכם, מגיע לספר הזה, "לא בגדתי", שאטרח ואכתוב בשבחו. אל הספר הגעתי באמצעות בעלי, שקרא אותו דיגיטלית. התחלתי דיגיטלית והרגשתי תענוג. מהר עברתי לספר "אמיתי" מודפס. הצטערתי שסיימתי לקרוא. סיפורו של גבר "נורמאלי" (לשם שינוי), מסוג כמוני-כמוך (בעלי-בעלך), שהחיים גלגלו אותו ל"חיים אחרים", כמו שאומרים. אומר בגילוי לב: עד לרגע זה אני לא יודעת האם הסיפור שהסופר יצחק לץ רקח הוא אמיתי - הסיפור שלו או הסיפור של חבר שלו - או שזו יצירה דמיונית. כי התיאורים כל כך משכנעים. ברררר. מפחיד ממש לדעת שלבעל שלך יש בעצם סוד גדול כל כך - בטחוני - והוא לא בדיוק מי שחשבת שהוא.
  בקיצור, תענוג של ספר. מומלץ!!!!