הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
0
3
2
4
0
5
3
3
כתף להניח עליה ראש

כתף להניח עליה ראש


דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
3.7
ממוצע
1
1
2
0
3
2
4
0
5
3
3

במקום 30 

19.5 

גודל (עמ'): 293
מו"ל: פרדס

 

עולמה מתהפך בן לילה: מחיי שגרה שלווים של מהנדסת שכירה בחצי משרה ואימא במשרה מלאה שמתנהלים בין רמת גן לתל אביב, היא הופכת כמעט שלא מרצונה למרגלת נועזת בטהרן, עם כרטיס אשראי ללא תחתית ותאווה שאינה יודעת שובע למסעי קניות בחנויות מותגים ברחבי העולם.

הספר חושף באופן אינטימי את סודות שליחותה של סוכנת המוסד בטהרן, שבה כל יום עלול להיות היום האחרון בחייה. זהו סיפורה של אישה יצרית, שמצד אחד משאירה מאחוריה שלושה ילדים ובעל ונוהגת בסגנון מתריס של "אני - ושימות העולם", ומצד אחר מסכנת את חייה כדי להציל את אויביה "ולעזאזל המחיר".

"כתף להניח עליה ראש" מגדיר מחדש את המושגים נאמנות, בגידה, אויב וחמלה, ומתוך כל אלה עולה דמותה של אישה רגילה שהחיים הפכו אותה ל"גדולה מהחיים", אשר מוכנה להקריב את חייה למען מדינתה, אבל אינה מוכנה להקריב אותם למען חיים ללא אהבה.

המשך קריאה

סקירות

 • לימור
  לימור
  ספר טוב, הופתעתי לטובה ממש, חויות קריאה אחרת, גיבורה לא שגרתית שקל להזדהות איתה. הנאה מובטחת.
 • גדעון
  גדעון
  אני די בטוח שהסיפור של הגיבורה גורם ללא מעט נשים, וגם גברים, להשתוקק לשים את חיי הבורגנות הנוחים בצד ולנסות להיות ג'יימס בונד עם תקציב חסר גבולות למשך זמן מה. נראה שזה הבסיס לסיפור ואכן הוא מדלוור במובן זה
 • דן
  דן
  ספר מפתיע למדי. באתי בלי הכנה מראש ומבלי ציפיות גדולות ומצאתי את עצמי קורא בלי הפסקה ונהנה מאד. גיבורה ייחודית, שקל להזדהות איתה, נושאת את הסיפור על כתפה