הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
5 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
2
3
כשהגשם יורד

כשהגשם יורד


דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
5 ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
0
5
2
3
29 
29 
מו"ל: YOU ספרות שנוגעת

תקציר

"הדבר החשוב ביותר שאיבדתי היה אותי עצמי. במשך שבע־עשרה שנים הקמתי את היסודות, ותוך דקות ספורות הם קרסו כליל. אני שונאת אותו!
קייט הקודמת איננה עוד... ולא תשוב לעולם. וזה קשה במיוחד כשהגשם יורד."

***

לילה אחד שינה את חיי לנצח.
בּוֹ בנט היה החבר הטוב ביותר שלי מאז ומעולם. הוא היה הבחור הראשון שבו התאהבתי לפני שהכול קרס. וכעת הוא רוצה יותר, אבל זה יותר ממה שאני מסוגלת לתת לו. דברים השתנו. הלוואי ויכולתי להסביר לו למה, אבל אני לא מסוגלת. לא סיפרתי לאף אחד. לא הבנתי עד כמה אני זקוקה לו, עד הרגע שבו הוא עזב לקולג' ונותרתי לבדי.
עד שיום אחד, אשר האנט הגיע לעיר עם עיניו הכהות והמכשפות ועם חיוכו היהיר. לא היה לו אכפת מי הייתי בעבר, הוא פשוט רצה להפיח בי חיים. או במה שנותר ממני. אנשים הזהירו אותי להתרחק ממנו, אבל הוא עזר לי לשכוח מהכאב שהפך אותי לבת ערובה במשך תקופה ארוכה כל־כך. משהו שחשבתי שהוא בלתי אפשרי לפני שהוא נכנס לחיי.
פגעו בי.
הצילו אותי.
והעניקו לי תקווה.
חשבתי שהסיפור שלי נכתב באותו לילה ארור, אבל עכשיו אני יודעת שזו הייתה התחלה חדשה.
עד שסוד אחד הפך את עולמי על פיו.
שוב.
*** ליסה דה־יונג, מחברת רבי־המכר של הניו־יורק טיימס והיו־אס־איי־טודיי, רקמה עלילה שתיקח אתכם למסע בלתי נשכח בעולם של מציאות אבודה, ותציג בפניכם הוכחה חורכת שהברק יכול להכות באותו המקום פעמיים. ועל אהבה. אהבה. את הספר הזה אסור לפספס!
המשך קריאה
 • ISBN: 1391-92317
 • מו"ל: YOU ספרות שנוגעת
 • יצא לאור ב-: 11/10/2018
 • שם המחבר: ליסה דה יונג

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • קרן
  קרן
  וואו... איזה ספר מרגש ומטלטל. סיפור עצוב אבל מלא מוסר השכל. סיפור אהבה מרגש ומקסים בהחלט ספר שמשאיר חותם להרבה זמן. מומלץ בחום לא לשכוח הרבה חבילות טישו בצד.
 • זיוה
  זיוה
  שהגשם יורד, האמת שהספר יצא וקראתי את התקציר ישר הבנתי שזה ספר חובה!!! ספר שיש בו הכל מהכל ,סיפור לא קל שלצערי אנחנו נתקלים ושומעים ביום יום שלנו ,התמודדויות לא קלות ולבטים תקוה , ואהבה ,אהבתי מאוד התרגשתי ובכיתי לא מעט אבל זה היה שווה ,ספר שנכנס לי ללב ולא יצא משם עוד הרבה זמן אי אפשר להניח אותו לרגע וזה מסוג הספרים שאת לא רוצה שיגמר
  מומלץ בחום❤️❤️❤️ כרגיל ספרות שנוגעת לא מאכזבים אין עליכן אלופות ????
 • מיטל
  מיטל
  קראתי באנגלית אבל חייבת לציין שמדובר בספר מקסים ועצוב