הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
0
3
כנפיים שחורות למלאך שלי

כנפיים שחורות למלאך שלי


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
1
5
0
3
34 
גודל (עמ'): 300
מו"ל: זיקית

 

הכתיבה הישירה, המחוספסת והמסוגננת מאוד של צ'ייז, גורמת לנוף האמריקאי להיות תפאורה מושלמת לרומן העמוק והקיומי שלפניכם, העוסק בשאיפה לחופש בחברה המודרנית. קצב, מירוץ נגד הזמן ושרשרת של סיבות ותוצאות יוצרים רקמה ספרותית מרתקת.

כך בחרנו להשיק את סדרת הנואר של זיקית: בקריאה רבת עוצמה המזמינה לישיבה רצופה עם בקבוק וויסקי משובח.

 

"אליוט צ'ייז היה סופר של פרוזה מסוגננת, מושחזת, מלאת תובנות, נוסטלגית. הוא לא פחד מאיש והיה מספר סיפורים מדרגה ראשונה". ביל פרנזיני

"הוא היה מפעים וחכם בצורה מפחידה". אד ג'אסלי

"לאחר קריאתו מוכן הקורא, בלי כל היסוס, להציב את הספר בין הקלאסיקות הגדולות של רומן הנואר". אלביו גנדולפו

"כתוב היטב ומעורר השתאות". בארי גיפורד

המשך קריאה

סקירות

 • yaelhar
  yaelhar
  הספר הזה מרתק. כתוב נפלא בצורה חסכונית, כשכל משפט או הערה חשובים. הקוראים אינם יודעים יותר משיודע המספר ורואים הכל מבעד לעיניו. הסופר אינו משתמש בתאורים פיוטיים ובאלגוריות אבל חלק מתאוריו המתומצתים על הטבע הם מהיפים שקראתי. הוא גרם לי הנאה רבה, והעלה נושאים לא טריוויאלים למחשבה.
  כשמגיע זמן הסיכומים, איך חיינו, מה הישגנו, למה בחרנו כך או אחרת - מגיעה גם המסקנה ההכרחית: לא באמת ידענו מה אנחנו רוצים מהחיים, ודאי לא איך להשיג את זה. אנחנו הולכים בתלם, עובדים קשה, חולמים חלומות של עניים. אבל אולי צ'ייז צודק והחיים צריכים לכלול קצת יותר ממה שאנחנו מאפשרים להם להציע? ואולי המחיר שגיבורו שילם הוא תמורה הוגנת עבור חיים בסערה וסיום עם זיקוקי די נור?

 • רועי
  רועי
  ספר מעולה, עם כתיבה טובה ועלילה סוחפת. גורם לחשוב הרבה גם אחרי שסיימת אותו.. עם הרבה אימרה על החברה. מומלץ!
 • גדעון
  גדעון
  ספר ישר ולעניין, דמויות שמסתבכות ועדיין שומרות על אינטגריטי, אנטי גיבורים שמדגימים את חוסר הצדק והצביעות של החברה האמריקאית. הרבה משפטים שאפשר לצטט. מי צריך יותר?