הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
4.6 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
1
5
7
1
כננת האווירונאוט ב'

כננת האווירונאוט ב'


דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
4.6 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
1
5
7
1
33.00 
33.00 

תקציר

זה אלפי שנים שהאנושות מוצאת מחסה והגנה בצריחי האבן הענקיים, שלושה קילומטרים גובהם ושלושה קילומטרים רוחבם, המתנשאים מעל ערפילי הקרקע שהפכה למסוכנת, מזוהמת וזרה. הבנאים נעלמו לפני עידנים ותורת הבנייה אבדה עמם. ספינות אוויר הנעזרות באנרגיית האֶתֶר כדי לשייט בשמים הן הדרך היחידה לעבור בין הצריחים.

 

קפטן גרים, קברניט ספינת הסוחר "הטורפת", נאמן בקנאות לצריח אלביון הנתון במלחמה קרה עם צריח אורורה, ופועל לשבש את קווי הספנות של האויב באמצעות תקיפת ספינות המטען שלו. אבל לאחר ש"הטורפת" ניזוקה קשה בקרב והקברניט והצוות מוצאים עצמם מקורקעים וחסרי ספינה, גרים מקבל הצעה להצטרף לצוות של סוכנים בשליחות חיונית, בתמורה לשיקומה של הטורפת והשבתה למלוא תפארת הלחימה שלה.

כאשר גרים יתחייב למשימה מסוכנת זו הוא ילמד כי הסכסוך בין הצריחים הוא רק סימן לבאות. אויבה העתיק של האנושות, ששקט במשך יותר מעשרת אלפים שנה, החל להתעורר שוב. והמוות יבוא בעקבותיו.

גי'ם בוצ'ר הוא חובב אומנויות לחימה שעל רובן אבד הכלח לפני מאתיים שה. הוא מתגורר בעיקר בתוך ראשו על מנת שיוכל לכתוב את שיחותיו עם חבריו הדמיוניים, ואת ראשו ניתן למצוא בדרך כלל באינדיפנדנס, מיזורי.

ג'ים בוצ'ר מוכר לקורא הישראלי כמחבר סדרת הפנטזיה המצליחה "תיקי דרזדן". "כננת האווירונאוט" הוא ספרו הרביעי של בוצ'ר הרואה אור בעברית. זהו הספר הראשון בסדרת "צריחי האפר".

המשך קריאה
 • ISBN: 1088-34
 • גודל (עמ'): 463
 • מו"ל: יניב הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 09/06/2016
 • שם המחבר: ג'ים בוצ'ר
 • תורגם ע"י: ורד טוכטרמן

סקירות הגולשים

 • Yitzchak
  Yitzchak
  זהו ספר מעולה! העלילה היא מקורית ומהנה ומסופרת היטב על ידי ג'ים בוצ'ר. ניכר כי הסופר שולט היטב באמנות הסיפור ומתאר דמויות עגולות ומלאות חיים.
  אציין כי זהו חלק שני של ספר אחד המחולק לשני חלקים, מומלץ לרכוש את שני החלקים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו