הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
3.8 ממוצע
1
0
2
1
3
2
4
3
5
2
3
כמו שתי טיפות מים

כמו שתי טיפות מים


דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
3.8 ממוצע
1
0
2
1
3
2
4
3
5
2
3

במקום 44.00 

24.20 

במקום 44.00 

24.20 

תקציר

נבחר כספר הטוב של השנה על ידי עורכי מדור הספרים של הניו יורק טיימס

פול ג'יאניס הוא עורך דין מצליח ומועמד המפלגה הדמוקרטית בבחירות לראשות מחוז קינדל. אחיו התאום שוחרר זה עתה מהכלא, עשרים וחמש שנים אחרי שהודה ברצח חברתו דיטה קרונון. אחיה המיליארדר של דיטה, רפובליקאי קנאי ויריבו המושבע של פול, משוכנע שפול היה מעורב ברצח אחותו ומנסה להוכיח את טענתו בעזרת בדיקות דנ"א חדשניות. לפי דרישתו יוצאים סוכנת FBI לשעבר ובלש פרטי קשיש למצוא ראיות שיוכיחו את חשדותיו. בתוך זמן קצר הם מוצאים את עצמם לכודים ברשת סבוכה של שקרים והולכות שולל.

 

סקוט טורו, אמן המותחנים המשפטיים, רוקם עלילה בלתי נשכחת על רצח, סקס ובגידה. זהו סיפור על שתי משפחות בקהילת המהגרים היוונית בארצות הברית, שחייהן שזורים לאורך שלושה דורות, וגורלן נראה כלקוח היישר מתוך אחת המיתולוגיות של ארץ מוצאן.

סקוט טורו הוא עורך דין פלילי ומחברם של תשעה רבי מכר, ביניהם "בחזקת חף מפשע", "גיבורים פשוטים" ו"מעבר לספק סביר". ספריו תורגמו ליותר מעשרים וחמש שפות ונמכרו בעשרות מיליוני עותקים ברחבי העולם.

סרטים וסדרות טלוויזיה נוצרו בהשראת רבים מספריו, ביניהם הסרט שובר הקופות "בחזקת חף מפשע" בכיכובו של הריסון פורד.

"תעלומת רצח עוצרת נשימה... להוסיף לרשימת הספרים שאסור להחמיץ". סטיבן קינג

"רומן אינטליגנטי ומעורר מחשבה. תמיד תענוג לקרוא את טורו". וושינגטון פוסט

המשך קריאה
 • ISBN: 550-223
 • גודל (עמ'): 320
 • מו"ל: אריה ניר
 • יצא לאור ב-: 02/07/2015
 • שם המחבר: סקוט טורו
 • תורגם ע"י: נעה בן פורת

סקירות הגולשים

 • גדעון
  גדעון
  טרגדיה יוונית בתחפושת של מותחן משפטי, וזה לא נאמר כמשהו שלילי. הכתיבה זורמת העלילה מעניינת הקצב משתפר עם הזמן (קצת איטי בהתחלה) והסוף לא טריוייאלי.
 • דן
  דן
  אני לא כל כך שוחה בז'אנר הזה של מותחנים משפטיים, וגם לא מת על סדרות משפט למינהן בטלוויזיה, אבל פה נכנסתי לסיפור ונהניתי מאד, אולי אלו הדמויות המעניינות למדי ואולי זו העלילה שעניינה אותי. בקיצור, ספר נחמד
 • מיקי
  מיקי
  מותחן משפטי. למי שאוהב את הז'אנר הזה, ההנאה מובטחת, וגם למי שלא, כי בעצם העלילה מעניינת והגיבורים בהחלט מחזיקים מים ואם אתה נותן לעצמך לשקוע בסיפור אתה זורם איתו הלאה, בהנאה.

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו