הז'אנרים
כל הז'אנרים
סדרה:‎ כוח סיגמה - 9

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.5
ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
0
5
2
3
כוח סיגמה 9: עין האלוהים
ג'יימס רולינס

כוח סיגמה 9: עין האלוהים

ג'יימס רולינס

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.5
ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
0
5
2
3

במקום 44 

30.8 

סדרה:‎ כוח סיגמה - 9
מו"ל: מודן הוצאה לאור
כאשר מתברר כי חלקיו התפזרו במונגוליה, מגויס כוח סיגמה, ואיתו גם ג'יידה, למשימה אולטרה־סודית למציאתם. אל חברי הכוח מצטרף גם ויגור ורונה, שקיבל מתנה משונה: גולגולת עתיקה וספר כרוך בעור אדם. על הגולגולת חרות התאריך שבו יגיע העולם אל קיצו, התואם את נתוני הלוויין שהתרסק.
במירוץ נגד השעון חוצים גריי, סייצ'ן, קוואלסקי וחבריהם החדשים את הגלובוס ממערב למזרח, מנסים לאתר את שרידי הלוויין. עד מהרה מתברר כי הסכנה אינה נשקפת רק מהאנרגיה הקוונטית בחלל, אלא מגורמים ארציים מאוד השואפים לגדולה, ואינם בוחלים באמצעים הקטלניים ביותר כדי להשיגה.
כמיטב מסורת ספרי כוח סיגמה, ג'יימס רולינס רוקח עלילת מתח רווית אדרנלין המורכבת מאמיתות היסטוריות ומדעיות ומגיבורים עזי נפש ואנושיים עד כאב.
ספרי סיגמה הקודמים של רולינס - ‘מפת העצמות', 'מסדר שחור', 'השער לגיהינום', 'מושבת השטן' ו'קשר דם' - יצאו לאור בעברית בהוצאת מודן.
המשך קריאה

סקירות

 • לימור
  לימור
  ספר מרתק, עלילה עוצרת נשימה, שוב יוצא הצוות להלחם מול הגורמים שמנסים לגרום נזק קטסטרופלי בעולם. מומלץ.
 • Sm
  Sm
  ספר פעולה עם עלילה מהירה וזורמת. הספר מעביר בקלות כמה שעות. מי שאהב ספרי פעולה על הצלת העולם יהנה גם מהספר הזה.
 • Lihi
  Lihi
  מי שאהב את קורותיהם של גריי וצוות סיגמה, יאהב גם ספר זה. גם הפעם הם נזעקים להציל את העולם כאשר מרכז העלילה מקורה בחלל החיצון. עלילה מרתקת ועוצרת נשימה, שבה שוב יוצא הצוות המשובח למחלמה כנגד גורמים המנסים להשיג שליטה עולמית ועלולים תוך כדי לגרום לנזק בל ישוער.