הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
3.6
ממוצע
1
2
2
0
3
2
4
1
5
4
18
ינשוף לילה 3: לאחר חשכה

ינשוף לילה 3: לאחר חשכה


דרג ספר זה מתוך 5
9 דירוגים
3.6
ממוצע
1
2
2
0
3
2
4
1
5
4
18

במקום 46 

33 

גודל (עמ'): 304
מו"ל: א(ה)בות

בגיל עשרים ושמונה, האנה סוף סוף חיה את החיים להם ייחלה: היא מנהלת קריירה מצליחה כסוכנת בסוכנות ספרים גדולה, כותבת את הרומן הראשון שלה לבד וחיה עם המאהב החתיך והלוהט שלה. לראשונה, מאט והאנה מצליחים לחקור אינטימיות בלי שקרים, בלי סודות או קנאה - והתוצאות מפוצצות.


אך לא הכל בחייהם פשוט וזורם: הקשר בין מאט לאחיו ניתק לאחר התרגיל האכזרי שלו; סת' סקיי, מאוכזב וממורמר מכישלון חיזוריו אחרי האנה, פונה לאחותה; והספר של האנה, העוסק ביחסיהם ובמשפחת סקיי, מעלה טריז בינה ובין מאט.


האהבה של מאט והאנה הצליחה לגבור על מכשולים רבים, אך האם אהבה יכולה לשרוד הכל?

המשך קריאה

סקירות

 • טובה
  טובה
  הספר הזה מוכיח שלפעמים כדאי לעצור בספר הראשון. הראשון היה טוב , השני נמרח והשלישי מיותר לחלוטין. לוותר כדי להשאר עם טעם טוב
 • קרן
  קרן
  האחרון בטרילוגיית האנה ומאט. הוא כבר קצת מאוס והיא טיפפפה מתפתחת אבל קצת מרגיש נמרח ומיותר אבל בגלל שהגיבורים מוכרים בכל זאת חביב.
 • קרן
  קרן
  אז מה נסגר עם סיפור אהבתם של האנה ו
 • ליז
  ליז
  השלישי והמיותר בטרילוגיה. הראשון היה טוב והשנים אחריו כבר מרוחים ומלאים בסצנות סקס שלא ממש קשורות. לפעמים עדיף להשאר עם טעל טוב מהספר הראשון. לוותר
 • נופר
  נופר
  זאת הייתה שלמות? לא. אבל הוא היה מצוין, הדברים שפחות אהבתי לא הפריעו לי כשהגעתי לקראת סוף הספר. היו קצת התפקששויות בתרגום לעברית, פה ושם וככל הנראה הייתי מעדיפה לקרוא אותו באנגלית.
 • אלונה
  אלונה
  נחמד וזואם. הספר האחרון בטרילוגיה. מאט מנסה לחזור לחיים עם האנה לאחר שזייף את מותו.לטעמי, הספר קצת התפספס ונמרח.. היה עדיף אם היו נשארים רק עם הספר הראשון..
 • טלי
  טלי
  משהו בטרילוגיה הזאת עייף אותי מאוד, קיוויתי מאוד שתהיה איזו התפתחות בעלילה שלא כוללת את חדר המיטות של בני הזוג או התסביכים של בן הזוג
  והתאכזבתי. אם ממש משעמם ואין מה לקרוא אז אולי כדי להעביר אחה"צ...
 • לירז
  לירז
  לא הכי סקסי לקרוא על חולה נפש ובכללי לא בטוחה מה שעתי על הטרילוגיה הזו. הראשון עוד איכשהו היה מסקרן אבל זה לא הלך ונהיה טוב יותר..
 • מור
  מור
  הספר האחרון בטרילוגיה. מאט מנסה לחזור לחיים עם האנה לאחר שזייף את מותו.לטעמי, הספר קצת התפספס ונמרח.. היה עדיף אם היו נשארים רק עם הספר הראשון..
 • עדן
  עדן
  הספר השלישי בטרילוגיה השנויה במחלוקת סיפור אהבתם של מאט ואנה סיפור ששזור בתהפוכות רבות הספר מעט נמרח מכול השלושה אהבתי מאוד את הראשון והשני שהיו מאוד מרתקים השלישי פשוט לא מרקיע וסוחף
  שרונה
  בספר אחרון זה הגיבורים משתדלים לחיות את חייהם לאחר חשיפת הסודות. הגיבורה מנסה כל פעם לתת מענה לצרכי הגיבור על מנת לפרוק אותו מתסביכיו..