הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.1
ממוצע
1
1
2
5
3
2
4
2
5
3
15
גם ב - Kindle
ימים בסערה
מיכל שלו

ימים בסערה

מיכל שלו

דרג ספר זה מתוך 5
13 דירוגים
3.1
ממוצע
1
1
2
5
3
2
4
2
5
3
15

במקום 39 

25.4 

גודל (עמ'): 439
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר
כל דמות אוצרת בתוכה סוד, והחוטים הדקיקים הנסתרים הקושרים ביניהן מתגלים לראשונה בעקבות המפגש וחושפים את הסערות הנפשיות והמוסריות אשר טילטלו את חייהן.
מחוץ ליישוב גועשות הרוחות בעקבות פעולותיה של קבוצה משיחית המבעירה את הארץ, והאירועים משתרגים זה בזה עד לקרשנדו מפתיע, שבו הכול מתבהר ומצטלל.
ימים בסערה משלב סאגה היסטורית עשירה עם נגיעות של ספרות מתח קלאסית לכדי הרפתקה החוצה את גבולות הזמן והמקום. סיפור של גבורה, תשוקה ומכאוב, אהבות גדולות מהחיים ובחירות גורליות.
ביד בוטחת מובילה אותנו מיכל שלו למסע בחצרות חסידים צפופות בצפת ובוויליאמסבורג, דרך קומונה היפית משוחררת ורווית סמים בקליפורניה של שנות השישים, היערות המושלגים ומלאי הסכנה של יוגוסלביה במלחמת העולם השנייה ועד לעולם התת־ימי הסוער במפרץ חיפה של ימינו. מסע הסוחף את הקוראים עד לאחריתו הדרמטית.
ימים בסערה הוא ספרה השביעי של מיכל שלו, מחברת רבי־המכר מאה חורפים, שבועת רחל, מלאכי עליון, רחמים, הזדמנות למשהו טוב וממערב לירח.
המשך קריאה

סקירות

 • נורית
  נורית
  אני אוהבת את הספרים של מיכל שלו, הקשרים בין הדמויות והעלילות שמשתלבות אחת בשניה, זה אמנם אחד מהספרים הפחות טובים שלה אבל עדיין ספר טוב
 • יעל
  יעל
  דומה מאוד לשאר הספרים של מיכל שלו ולכן מאוד מומלץ... מצליחה לשלב בין הדמויות יפה.. ועדיין, הוא לא עומד באותה שורה כמו ספריה האחרים
 • שיר
  שיר
  ספר מקסים שכתטב בצורה נפלאה. הדמויות השונות והתקופות השונות מתחברות בסוף הסיפור ומסתדרות. מאוד אהבתי.
 • ריקי
  ריקי
  לצערי מאוד התאכזבתי מהספר. ניסיתי לתת הזדמנות וקראתי כמעט בכוח אך בסופו של דבר התייאשתי. הכתיבה נעימה אבל העלילה לא התרוממה.
 • לולה
  לולה
  מיכל שלו רוקמת עלילה מסיפורים שונים שנשזרים יחד, התרגשתי והתחברתי מאוד להתרחשויות בתקופת השואה( ישנו תאור אחד מזעזע שהשאיר אותי בתחושה קשה לזמן רב אז אם אתם מאוד רגישים תשקלו...)מעניין, יש מס' סיורים אז לחלקם התחברתי יותר ולחלקם פחות. מומלץ
 • מורן
  מורן
  האמת שציפיתי ליותר, קצת שעמם אותי בניגוד לשאר ספריה של מיכל שלו. לא התחברתי לדמויות והתיאורים היו קצת מעיקים. העלילה נחמדה בסך הכל .
 • חן
  חן
  ימים בסערה משלב סאגה היסטורית עשירה עם נגיעות של ספרות מתח קלאסית לכדי הרפתקה החוצה את גבולות הזמן והמקום. סיפור של גבורה, תשוקה ומכאוב, אהבות גדולות מהחיים ובחירות גורליות.
 • Nehama
  Nehama
  אין ספק שמיכל שלו היא אכן אחת הסופרות הטובות בארצנו הקטנטונת. אך בספר זה לא הצלחתי לשחזר את התחושות שחוויתי בספריה הקודמים. חוסר החיבור בין הדמויות משאיר אותך הקורא בחוסר...
 • שימרית
  שימרית
  אחת מהסופרות הטובות שיש לנו . ספר סוחף ומקסים . סאגה מקומית , מרגשת ומעניינת. מומלץ מאוד .. ובכלל כל הספרים של מיכל שלו.
 • נוינוי
  נוינוי
  הולך בקו אחיד עם שאר הספרים של מיכל שלו, ופה אין חידוש גדול... יש מספר דמויות שלכל אחת מהן עלילה. הספר סוחף וקשה להוריד אותו מהידיים וקראתי אותו בשקיקה. מאד התחברתי לסיפור של הזוג המבוגר :)
  ממליצה על הספר