הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3.2 ממוצע
1
1
2
1
3
1
4
0
5
2
3
טרילוגיית שקרים

טרילוגיית שקרים


דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3.2 ממוצע
1
1
2
1
3
1
4
0
5
2
3

במקום 105.00  75.00 

0.00  במקום 105.00 

0.00  במקום 105.00 

סדרה:‎ טרילוגיית שקרים

תקציר

"אני מרגישה ברכבת הרים רגע לפני סיבוב מסוכן וירידה תלולה. אין לי מושג מה יקרה בהמשך, אך אני חוששת שהרכבת לא תעצור ושבסופו של דבר אתרסק."

ליהי טרויאנסקי בת העשרים ושש, לא מלקקת דבש. היא מטפלת באימא חולה ובאבא נכה, נאבקת יום יום כדי להחזיק את ראשה מעל המים. כל חלום על זוגיות, אהבה, לימודים גבוהים או עתיד ורוד יותר נדחקים לפינה.

עוז לוי בן השלושים, חשב שהוא כבר השיג הכול בחיים, אך ההגשמה לא שלמה, לא עד שאביו הביולוגי, דן אברמוביץ, איל הספנות, יכיר בקיומו ויעניק לו את מה שמגיע לו על פי הצדק - את שם משפחתו ואת הירושה המובטחת. אבל אז ליהי נכנסת בסערה אל חייו ומשנה את הכול.

 • ISBN: 50117
 • מו"ל: הוצאה עצמית
 • יצא לאור ב-: 08/12/2017
 • שם המחבר: ליליאן סלמה נחום

סקירות הגולשים

 • סיגלית
  סיגלית
  אחת הטרילוגיות הסוחפות ביותר שקראתי כמו ברכבת הרים מסחררת מרוב שהיא דינאמית מותחת ומרגשת כמו שרק ליליאן יודעת לכתוב סיפור מטלטל על ליהי ועוז על מכשולים כואבים ועל אך שהם מנסים לאחות את הפצעים
 • לירז
  לירז
  הטריחוגיה הזאת איכזבה אותי. לא אגיד שסבחתי כשקראתי אותה אבל הייתה לי ציפיה למשהו אחר. ליותר. אולי משום שאני אוהבת את השיגעון של הסופרת הזו אבל פה משהו לא עבד לי.
 • ריקי
  ריקי
  הייתי רוצה להחמיא לטרילוגיה הזו משום שאני אוהבת את היצירתיות של ליליאן נחום סלמה. עם זאת, בעיניי היה כאן פיספוס גדול ! משהו בדמויות לא מסתדר לי. ליהי מתחילה את דרכה כצעירה אחראית, שקולה ואצילית ובהמשך הופכת ל״פקאצה״ שמצלמת את עצמה בכל סיטואציה, גם המופרכת ביותר, משל הייתה נערה ריקנית שמעלה תמונת סלפי לאינסטוש מאושוויץ. עוז הוא אדם נוראי.. אני לא מצליחה למצוא בו הרבה נקודות חיוביות ולא ברורה לי האהבה הפורחת על רקע ההתעללות שלו בליהי. יש שגיאות חמורות בשפה העברית ונראה כי לא נעשתה עריכה לשונית. בנוסף, קצת נמאס מהביטוי ״אין בכוונתי...״ שחוזר על עצמו לעיתים 3 פעמים בעמוד. נראה כי פורסמה טיוטה לספר ולא ספר מוגמר

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו