הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
2 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
0
5
0
5
טרילוגיית שקרים 3: לאחות את הפצעים

טרילוגיית שקרים 3: לאחות את הפצעים


דרג ספר זה מתוך 5
1 דירוגים
2 ממוצע
1
0
2
1
3
0
4
0
5
0
5
35.00 
35.00 
סדרה:‎ טרילוגיית שקרים - 3

תקציר

"כל חיי נלחמתי כדי לתמוך בהוריי ולא הרמתי ידיים לרגע, עד שהוא הופיע וגזל ממני את רוח הלחימה. האהבה שלי אליו היא כמו מחלה סופנית. היא השתלטה על גופי ועכשיו משמידה אותו, חלק אחר חלק."


בלאחות את הפצעים, הספר האחרון בטרילוגיית שקרים, ליהי ועוז ממשיכים להיסחף למערבולת של הונאות, בגידות, חוסר אמון ושקרים. הבור שנפער במקוללת ושאב אותם אליו רק הולך ומעמיק.

חבלי השנאה והאכזבה הכובלים אותם רק הולכים ומסתבכים, ונראה כי אין שום קרן אור שתציל את עוז או את ליהי מהנורא מכול – הם עצמם.


האם ישכילו להתגבר על הקשיים? האם יעלה בידם לגשר על הפערים? האם יצליחו לאחות את הפצעים?


לאחות את הפצעים הוא הספר השלישי בטרילוגיית שקרים מאת סופרת רבי המכר ליליאן סלמה נחום. הספר הראשון בסדרה הוא הירושה, והשני הוא מקוללת.

המשך קריאה
 • ISBN: 8001710127
 • גודל (עמ'): 237
 • מו"ל: הוצאה עצמית
 • יצא לאור ב-: 08/12/2017
 • שם המחבר: ליליאן סלמה נחום

סקירות הגולשים

 • ריקי
  ריקי
  הייתי רוצה להחמיא לטרילוגיה הזו משום שאני אוהבת את היצירתיות של ליליאן נחום סלמה. עם זאת, בעיניי היה כאן פיספוס גדול ! משהו בדמויות לא מסתדר לי. ליהי מתחילה את דרכה כצעירה אחראית, שקולה ואצילית ובהמשך הופכת ל״פקאצה״ שמצלמת את עצמה בכל סיטואציה, גם המופרכת ביותר, משל הייתה נערה ריקנית שמעלה תמונת סלפי לאינסטוש מאושוויץ. עוז הוא אדם נוראי.. אני לא מצליחה למצוא בו הרבה נקודות חיוביות ולא ברורה לי האהבה הפורחת על רקע ההתעללות שלו בליהי. יש שגיאות חמורות בשפה העברית ונראה כי לא נעשתה עריכה לשונית. בנוסף, קצת נמאס מהביטוי ״אין בכוונתי...״ שחוזר על עצמו לעיתים 3 פעמים בעמוד. ממליצה לוותר
 • Lital
  Lital
  הספר בשלישי בסדרת ה"שקרים" של ליליאן סלמה... קראתי אותו במיוחד בגלל שכבר קראתי את שתי הספרים הראשונים בסדרה. הספר אומנם נגמר יחסית בסדר, סוגר את כל הפינות והכל.. אבל, לא עפתי עליו בדיוק כמו על שאר הספרים בסדרה. אני חושבת שיש פוטנציאל לסדרה אך משום מה היא לא הייתה מוצלחת במיוחד.
 • רונית
  רונית
  הספר השלישי בטרילוגיה לפי איך שהספר התחיל היו לי מעט צפיות שהספר יהיה מעט שונה לצערי לא היו כל חידושים מאוד צפוי ומתיש כמעיין רןטינה שחוזרת על עצמה אבל בכל זאת עדיים אוהבת מאוד את הסופרת ומחכה לעוד ספרים שלה .
 • לירז
  לירז
  הספר השלישי בטרילוגיה. הספר סוגר את הסיפור אבל לא הייתה לי בו הפתעה מיוחדת. לא אהבתי את הדמויות אבל מאוד אוהבת את הסופרת וכן מחכה לספרים נוספים שלה.
 • לירז
  לירז
  וואו ספר טוב ממש קראתי את הספר הנשימה אחת ממש ממש מומלץ בחום!!!!

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו