הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
2.9 ממוצע
1
1
2
3
3
2
4
0
5
2
8
טרילוגיית שקרים 2: מקוללת

טרילוגיית שקרים 2: מקוללת


דרג ספר זה מתוך 5
8 דירוגים
2.9 ממוצע
1
1
2
3
3
2
4
0
5
2
8
35 
35 
סדרה:‎ טרילוגיית שקרים - 2

תקציר

"הזהות שלי נגזלה ממני, כך גם הילדות שלי והלב שלי. הפכתי למשהו שאני לא רוצה להיות, וליהי תהיה זאת שתשלם על כך את המחיר הכבד. לא ארחם עליה, לא אאמין לדמעות שלה, אהרוס לה את החיים."

במקוללת, ספר ההמשך של הירושה, ליהי מוצאת את עצמה משחקת במגרש שזר לה לחלוטין. הסביבה השתנתה, החוקים השתנו, ואותם הדברים שהיא ראתה בהם כברכה, הופכים להיות הקללה שלה. ליהי נאבקת לארגן מחדש את חייה במציאות החדשה ועושה הכול כדי להחזיר אליה את הגבר שאותו היא אוהבת.

עוז לוי רואה לנגד עיניו את כל תוכניותיו וחלומותיו מתפוררים לאבק, אך אין לו שום כוונה להרים ידיים ולוותר – הוא לא גבר כזה. ומי שחושב שזה מה שיקרה, עומד להיות מופתע, כי הנקמה של עוז תגיע, וכשזה יקרה, היא תהיה האכזרית מכולן.

מקוללת הוא הספר השני בטרילוגיית שקרים מאת סופרת רבי המכר ליליאן סלמה נחום. הספר הראשון בסדרה הוא הירושה, והאחרון הוא לאחות את הפצעים.

המשך קריאה
 • ISBN: 8001710126
 • גודל (עמ'): 222
 • מו"ל: הוצאה עצמית
 • יצא לאור ב-: 08/12/2017
 • שם המחבר: ליליאן סלמה נחום

סקירות הגולשים

 • תמר
  תמר
  ספר שני בטרילוגיית שקרים המספר את סיפורם של עוז וליהי. הרבה כעס כלפי הדמויות יש בספר הזה, הרבה כאב כלפי ליהי, ושנאה כלפי עוז, אי אפשר להפסיק לקרוא
 • Nehama
  Nehama
  בדרך כלל אני מאוד מתחברת לספרים של ליליאן נחום.
  אך הסדרה הזו ובמיוחד הספר הזה קצת עולה על העצבים מכיון שהעריכה גרועה ה"גיבורים" אינם סגורים על עצמם כאילו ליליאן משכה את הסיפור בכוונה יש צורך בעריכה מחדש.
 • לימור
  לימור
  הספר השני בטרילוגיה דיי מאכזב ציפיתי ליותר מהסופרת, קראתי את הספר השני כי כבר התחלתי, אבל לדעתי בינוני מידי.
 • נעמה
  נעמה
  הספר השני בטרילוגיה. החלק הזה מתאר את השפל של היחסים בין הגיבורים. הספר היה יותר מעניין מהראשון אבל היה קצת מופרך. בכל זאת קראתי אותו אבל לא יכולה לומר שהוא מרתק כמו ספריה האחרים של הסופרת
 • Lital
  Lital
  טוב, מה אומר ומה אדבר... המשך לספר הירושה, השני בסדרת השקרים. חשבתי שיהיה שיפור ניכר בין הספר הראשון לשני אך לדאבוני הוא לא ממש מצליח להחזיק. הדמויות שנתפסו בעיני כחזקות בהתחלה הופכות מרגע לרגע להיות רדודות, מעצבנות, שטחיות ומוזרות. את דמותו של עוז, אני בכלל לא מעכלת עדיין לצערי.
  אני אומנם לא ממש נהניתי מהקריאה אך אולי אחרים יאהבו יותר. בכל מקרה ליליאן סלמה תותחית.
 • רונית
  רונית
  הספר שני בטרילוגיה לא ראיתי שיש איזה שיפור מהספר השני דמותו של עוז פשוט שנואה בעיני למרות כל מה שעבר לא הבנתי את הנקמה שלו והצורך שלו בה , בסך הכל הבחורה דחתה אותו, ושוב יש לי הרגשה לאורך כל הספר שיש איזה פיספוס בספר , וממשיכה בשלישי משום שאני לא אוהבת לעזוב ספר האמצע .
 • ריקי
  ריקי
  הייתי רוצה להחמיא לטרילוגיה הזו משום שאני אוהבת את היצירתיות של ליליאן נחום סלמה. עם זאת, בעיניי היה כאן פיספוס גדול ! משהו בדמויות לא מסתדר לי. ליהי מתחילה את דרכה כצעירה אחראית, שקולה ואצילית ובהמשך הופכת ל״פקאצה״ שמצלמת את עצמה בכל סיטואציה, גם המופרכת ביותר, משל הייתה נערה ריקנית שמעלה תמונת סלפי לאינסטוש מאושוויץ. עוז הוא אדם נוראי.. אני לא מצליחה למצוא בו הרבה נקודות חיוביות ולא ברורה לי האהבה הפורחת על רקע ההתעללות שלו בליהי. יש שגיאות חמורות בשפה העברית ונראה כי לא נעשתה עריכה לשונית. בנוסף, קצת נמאס מהביטוי ״אין בכוונתי...״ שחוזר על עצמו לעיתים 3 פעמים בעמוד. נראה כי פורסמה טיוטה לספר ולא ספר מוגמר
 • לירז
  לירז
  הספר השני בטרילוגיה. החלק הזה מתאר את השפל של היחסים בין הגיבורים. הספר היה יותר מעניין מהראשון אבל היה קצת מופרך. בכל זאת קראתי אותו אבל לא יכולה לומר שהוא מרתק כמו ספריה האחרים של הסופרת

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו