הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.5 ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
0
5
2
4
טרילוגיית המאה 3: קצה הנצח
קן פולט

טרילוגיית המאה 3: קצה הנצח

קן פולט

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.5 ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
0
5
2
4
44 
44 
סדרה:‎ טרילוגיית המאה - 3
גודל (עמ'): 1109
מו"ל: מודן הוצאה לאור

תקציר

ג'ורג' ג'ייקס, עורך־דין שחור שסיים זה עתה את לימודיו, מתלבט היכן יוכל להשפיע יותר במאבק למען זכויות האדם: האם בממשל של קנדי בוושינגטון, או בעבודה לצידו של מרטין לותר קינג. אלה הן שנות השישים, והעולם כולו סוער מטלטלות ושינויים. במוסקבה, טניה דבורקין עובדת ככתבת בסוכנות ידיעות רשמית, ומפיצה בסתר חומר חתרני נגד המשטר.
היא יודעת כי אם תיתפס, איש לא יוכל להצילה מציפורני הקג"ב. אחיה דימקה, עוזרו של מנהיג ברית־המועצות חרושצ'וב, מתמנה לפקח על משלוח חשאי של טילים גרעיניים לקובה. לחרדתו הוא מגלה כי מהלך זה מאיים להעלות את העולם כולו בלהבות. ובינתיים, חומה הולכת ונבנית במרכז אירופה. רבקה הופמן, שנרדפת בידי השטאזי, נחושה לברוח מביתה במזרח ברלין אל המערב תוך סיכון עצום. אולם היא יודעת שאם תעשה זאת, אולי לא תראה עוד לעולם את משפחתה האהובה. בלונדון, סצנת המוזיקה גועשת. להקה חדשה עם צליל מלהיב בשם הביטלס מתחילה להתנגן ברדיו, ודייב ויליאמס, שמנגן עם להקתו במועדונים קטנים, חולם להיות כוכב כמוהם ולכבוש את העולם. חלומותיהם, אכזבותיהם ותקוותיהם של אנשים אלה ושל מיליוני אחרים הם הדלק המניע את סיפורה של המחצית השנייה של המאה העשרים.
קן פולט מפליא לתאר את נקודות השפל והשיאים של תקופה מונומנטלית, שבסופה צפוי לעלות אופק חדש על בני־האדם. קצה הנצח הוא הספר השלישי ב"טרילוגיית המאה" של קן פולט. שני הספרים הקודמים בסדרה, 'נפילת ענקים' ו'שקיעת העולם', ראו אור בהוצאת מודן.
המשך קריאה
 • ISBN: 0525953098
 • גודל (עמ'): 1109
 • מו"ל: מודן הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 01/01/2014
 • שם המחבר: קן פולט

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • Lital
  Lital
  סדרה לא פשוטה בכלל! לא רק בגלל התוכן העמוס והמידע הבלתי פוסק שאפשר לקבל מהספר הנ"ל המדבר על ההיסטוריה עם מרטין לותר קינג, ויאטנאם, חומת ברלין, המלחמה הקרה ועוד.. אלה האריכות של כל ספר וספר.
  בעיניי הראשונים היו טובים יותר, הרבה יותר מוצלחים. אבל כן לקרוא על מנת לסיים את הכל!
 • לימור
  לימור
  הספר השלישי בטרילוגיה, לדעתי פחות טוב משני הספרים הקודמים, ויכול לעניין רק את מי שמתעניין בתקופה.
 • דן
  דן
  אחרי שהתמודדתי בגבורה עם שני הספרים הראשונים בסדרה, בכל זאת יותר מאלף עמודים כל אחד, התקשיתי עם החלק השלישי. אולי צריך היה לקחת הפסקה ביניהם
 • רון
  רון
  בספר השלישי בטרילוגגית המאה העשרים, מספר קן פולט על המחצית השנייה של המאה.
  הדור השלישי של המשפחות מעורב בכל הארועים הגדולים, קנדי ומרטין לותר קינג, ווטרגייט, ויאטנאם, המלחמה הקרה, וגם עליית הרוקנרול.
  הכל עד נפילת חומת ברלין.
  מעניין למי שמעוניין ללמוד את התקופה עם עניין של רומןץ
  פחות מוצלח משני הראשונים בסדרה.