הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.2 ממוצע
1
0
2
1
3
1
4
0
5
4
3
טרילוגיית המאה 2: שקיעת העולם
קן פולט

טרילוגיית המאה 2: שקיעת העולם

קן פולט

דרג ספר זה מתוך 5
6 דירוגים
4.2 ממוצע
1
0
2
1
3
1
4
0
5
4
3

במקום 44 

26.4 

במקום 44 

26.4 

סדרה:‎ טרילוגיית המאה - 2
גודל (עמ'): 879
מו"ל: מודן הוצאה לאור

תקציר

באמצע שנות השלושים של המאה הקודמת, בברלין, קרלה פון אולריך חוזה בחרדה בעלייתה של המפלגה הנאצית לשלטון. בלונדון, לויד ויליאמס נחוש להתנגד לפשיזם בכל דרך ואף מוכן לאחוז בנשק ולהילחם על עקרונותיו, אבל ליבו נתון לדייזי, יורשת אמריקאית שמתעניינת בחיי חברה יותר מאשר באידיאלים. במוסקבה, ווֹלודיה פשקוב גאה לשרת במודיעין הצבא האדום, אך מתקשה להתעלם מהבקיעים שנגלים לעיניו במנהיגותו של סטאלין.
בוושינגטון, וודי דיואר מצטרף אל אביו הסנאטור וזוכה להביט מקרוב במהלכים פוליטיים משפיעים. אחיו צ'אק מעדיף להשפיע מסיפונה של ספינת קרב ובוחר להתגייס לצי. אנשים צעירים אלה ורבים אחרים אינם יודעים כי העולם כבר החל בשקיעה ארוכה. עם פרוץ מלחמת־העולם השנייה הם נזרקים למערבולת של אימה ואובדן - אך גם של אומץ ותקווה. קן פולט מפליא לארוג סיפורים אישיים בתוך מהלכי ההיסטוריה, ויוצר תמונה חיה של תקופה שטילטלה את חייהם של מיליונים, והסתיימה בתחילתה של המלחמה הקרה.
שקיעת העולם הוא השני בטרילוגיית המאה מאת קן פולט. הספר הראשון בטרילוגיה, ‘נפילת ענקים', ראה אור בהוצאת מודן. ספרים נוספים מאת קן פולט: ‘עמודי תבל', ‘עולם ללא קץ', ‘חוד המחט', ‘כסף מסוכן' ועוד רבים אחרים.
המשך קריאה
 • ISBN: 9780451468222
 • גודל (עמ'): 879
 • מו"ל: מודן הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 01/05/2012
 • שם המחבר: קן פולט
 • זמין להשאלה: כן

סקירות הגולשים

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו

סקירות הגולשים

 • אלי
  אלי
  הספר השני בטרילוגיץ המאה המונומנטליץ של קן פולט שמתארת את מאורעות המאה העשריפ בכל רחבי המדינות הגדולות בעולם דרך חייהם של שלושה דורות במשפחות שונות ומערכת יחסי הגומלין ביניהן שעל אף המרחק מחוברות ביניהן במגוון קשרים
 • איילת
  איילת
  ספר נוסף בטרילוגיית המאה של קן פולט, והוא לא פחות טוב מהראשון.
  הספר ממשיך עם דמויות מהספר הראשון ועם צאצאיהם שבגרו בינתיים.
  הוא עוסק בעיקר בתקופה של לפני -בזמן-ואחרי מלחמת העולם השניה .
  הגיבורים הם מגרמניה, ארה"ב , רוסיה ואנגליה (כמו בספר הראשון).
  מומלץ בחם רב!
 • טיוייט נויין
  טיוייט נויין
  הספר השני בטרילוגיית מלחמות העולם של קן פולט. קורות הדמויות בספר הראשון ממשיכות. אהבות, תככים ומזימות על רקע אירועים היסטוריים הרי גורל. לחובבי רומנים היסטוריים מאות הדפים של הספר יחלפו ביעף.