הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.8 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
1
5
2
2
טרילוגיית המאה 1: נפילת ענקים
קן פולט

טרילוגיית המאה 1: נפילת ענקים

קן פולט

דרג ספר זה מתוך 5
4 דירוגים
3.8 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
1
5
2
2
44.00 
44.00 
סדרה:‎ טרילוגיית המאה - 1

תקציר

בילי בן ה-16 מתגורר בכפר קטן בוויילס ועובד במכרה המקומי. אחותו אתל היא סוכנת הבית של בעל האדמות הרוזן "פיץ" פיצהרברט ומנהלת איתו רומן אסור. ליידי מוד, אחותו של הרוזן, מתאהבת בוואלטר, דיפלומט גרמני. גרגורי ולב, שני אחים יתומים, עובדים במפעל מתכת בסנט פטרסבורג וחולמים על חיים טובים יותר.
העורך־דין האמריקאי גאס דיואר מצטרף לצוות היועצים של נשיא ארצות־הברית. חייהם של כל הצעירים הללו מקבלים תפנית חדה בקיץ 1914 עם פרוץ "המלחמה הגדולה", היא מלחמת־העולם הראשונה.
נפילת ענקים, על שלל העלילות והדמויות המרתקות המרכיבות אותו, מתאר את האופן שבו המלחמה טורפת את כל הקלפים, הן הפוליטיים והן האישיים. הספר מאפשר לנו לחוות מקרוב את השפעתה המצמררת, ממאבקי השליטה באירופה, דרך עליית המשטר הקומוניסטי בברית־המועצות ועד להתערבותה של ארצות־הברית.
קן פולט הוא מחברם של רבי־מכר רבים, ביניהם 'עמודי תבל', 'עולם ללא קץ', 'חוד המחט' ו'שם הצופן: רבקה', שראו אור בהוצאת מודן. ספריו תורגמו לעשרות שפות ועובדו לסרטים מצליחים.
המשך קריאה
 • ISBN: 3473922
 • גודל (עמ'): 900
 • מו"ל: מודן הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 01/01/2011
 • שם המחבר: קן פולט

סקירות הגולשים

 • טיוייט נויין
  טיוייט נויין
  מי שאוהב רומנים היסטוריים עבי כרס ורחבי יריעה יאהב גם את זה. הספר, על אף משקלו, נשאר קל לקריאה. מלחמת העולם הראשונה היא הרקע לדרמה אנושית חוצת גבולות. מתאים לימי החורף הקרים לקריאה מתחת לשמיכה עם כוס תה חם בהשג יד.
 • ניר
  ניר
  כנראה קן פולט ניבא לעצמו את הטרילוגיה הזו. אחרי "עמודי תבל" ו"עולם ללא קץ", ציפיתי לצלול שוב לפוליטיקה סביב כנסייה. בפועל- שעמום אדיר של יותר מדי עמודים. לא תמיד עצים צריכים להיכרת בשביל ספרים כאלה.

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו