הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
20 דירוגים
4.5 ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
4
5
14
3
חמישה-עשר מעגלי החיים הראשונים של הארי אוגוסט

חמישה-עשר מעגלי החיים הראשונים של הארי אוגוסט


דרג ספר זה מתוך 5
20 דירוגים
4.5 ממוצע
1
1
2
0
3
1
4
4
5
14
3

במקום 37.00 

29.00 

במקום 37.00 

29.00 

תקציר

הארי אוגוסט שוכב על ערש דווי. פעם נוספת.

לא משנה מה הוא עושה ואילו החלטות הוא מקבל, אחרי שהמוות מגיע הארי תמיד חוזר למקום שנולד בו ומתחיל את חייו מחדש, עם כל הידע של חייו הקודמים שאותם חי כבר תריסר פעמים. שום דבר אינו משתנה. עד עכשיו.

כאשר הארי מתקרב לסוף חייו בפעם האחת-עשרה, ילדה קטנה מתייצבת לצד מיטתו. "כמעט החמצתי אותך", היא אומרת. "אני צריכה שתעביר הודעה אחורה בזמן. העולם מתקרב לקִצו. ההודעה נמסרה שוב ושוב מילד למבוגר ועברה אחורה לאורך הדורות ממרחק אלף שנים. העולם מתקרב לקִצו ואנחנו איננו יכולים למנוע זאת. אז עכשיו זה תלוי בכם".

שש שנים לאחר מכן, במעגל חייו השנים-עשר, אומר הארי, "בכל מעגלי החיים, בלי קשר לכל מוות שאנחנו עוברים, העולם סביבנו לא משתנה. תמיד יש מהפכה ב-1917; תמיד יש מלחמה ב-1939; תמיד יירו בקנדי ורכבות תמיד יאחרו. אם העולם משתנה ...".

זה הסיפור על מה שהארי עושה לאחר מכן ומה שהוא עשה לפני כן, וכיצד הוא מנסה להציל את העבר שהוא לא יכול לשנות, ואת העתיד שהוא לא יכול להרשות שיתרחש.

קלייר נורת' הוא שם העט של קתרין ווב. ספרה הראשון ראה אור כשהייתה בת 14, ומאז היא פרסמה בשמה עוד שבעה ספרי פנטזיה לנוער. בשם העט קייט גריפין היא פרסמה שישה ספרי פנטזיה למבוגרים. הארי אוגוסט הוא ספר המדע הבדיוני הראשון שכתבה כקלייר נורת', וזהותה האמיתית נותרה חסויה בחודשים הראשונים לאחר צאתו לאור.

 

ווב נולדה ומתגוררת בלונדון, אוהבת ערים גדולות, אוכל תאילנדי ועובדת כמעצבת תאורה בתיאטרון. "חמישה-עשר מעגלי החיים הראשונים של הארי אוגוסט" הוא ספרה הראשון של נורת' הרואה אור בעברית.

המשך קריאה
 • ISBN: 1088-35
 • גודל (עמ'): 429
 • מו"ל: יניב הוצאה לאור
 • יצא לאור ב-: 21/06/2016
 • שם המחבר: קלייר נורת
 • תורגם ע"י: חמוטל ילין

סקירות הגולשים

 • אור
  אור
  לא יצא לי לקרוא הרבה ספרים של לחיות את הרגע מחדש . הסופר מצליח לייצר חוויית קריאה מעניינת שמנקודת מבט מחדשת ומרעננת
 • Yitzchak
  Yitzchak
  הספר הינו מז'אנר do over . הוא נחמד ובעל רעיונות מעניינים שמפותחים בצורה די טובה. הסיפור מתחיל בצורה מעט כבדה, אך לאחר מספר דפים מתחיל לזרום.
  הייתי שמח לקרוא ספרים נוספים מהסוג הזה אך עם פיתוח דמויות בצורה טובה יותר
 • Maya
  Maya
  הספר מתחיל כבד ומונונטוני, אבל בחצי השני שלו מתחיל להשתפר מאוד. ציון לשבח על התרגום המופלא של חמוטל ילין המוכשרת.

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו