הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
30 דירוגים
3.4
ממוצע
1
6
2
5
3
3
4
3
5
13
12
חלומות מתוקים

חלומות מתוקים


דרג ספר זה מתוך 5
30 דירוגים
3.4
ממוצע
1
6
2
5
3
3
4
3
5
13
12
24 
גודל (עמ'): 324
מו"ל: איפאבליש ePublish - הוצאה לאור

יעל מוכנה לוותר על הדברים החשובים לה בעולם. לשלם את המחיר הכבד ביותר עבורה – להיפרד מעומר, אהובה זה שנים, ולפרק את משפחתה. היא בטוחה שזה זמני, שתמיד תוכל להשיבו אליה לאחר שתספק את יצריה, לאחר שתמצה את פסק הזמן משגרת הנישואין המחייבת והשוחקת. אבל סדרת מאורעות משמעותיים שעובר עומר בחייו טורפת כליל את הקלפים. יעל מבינה שהיא עלולה לאבדו לנצח ומחליטה לעשות הכול כדי להשיבו. אך האין זה מאוחר מדי? האם תגבר אהבתה על תהפוכות החיים?

חלומות מתוקים, רומן הביכורים של דנה ג. בר-אור, הוא רומן שונה החושף את פניה האינטימיות של מערכת יחסים וסוחף את הקורא למסע מטלטל ברכבת ההרים של הלב. בסגנונה הייחודי מציגה המחברת דמויות אותנטיות, על כלל חולשותיהן ופגמיהן, וחודרת לנבכי מחשבותיהן ולבטיהן הכמוסים.

המשך קריאה

סקירות

 • אפרת
  אפרת
  ספר מהנה ביותר, הרבה יותר קרוב למציאות מאשר ספרים מהז'אנר הזה, ארוטיקה ודמויות אמתיות ולא מושלמות.. כתוב יפה. אהבתי את הסוף שמשאיר מקום למחשבה ולדמיון
 • עינת
  עינת
  ספר המסופר מכמה נקודות מבט, דבר שהפריע לי מאוד. הדמויות והעלילה מציאותיים אך מצאתי שהעלילה משעממ. הסוף הפתוח דבר שאני אישית לא אוהבת בספרים. לכן לא יכולה להמליץ על הספר.
 • לימור
  לימור
  אהבתי, באמת שנהנתי מאוד לקרוא, מסופר כל פעם מנקודת מבט של דמות אחרת בסיפור, פחות אהבתי את הסוף הפתוח. אבל בסך.הכל נהנתי
 • יפית
  יפית
  ספר מצוין. הרבה זמן שלא נהניתי ככה מספר ישראלי בז'אנר הזה. אהבתי מאוד את הסגנון ואת צורת הכתיבה. כתוב מנקודות מבט של כמה דמויות. מאוד התחברתי לעלילה ולדמויות שלקוחות מהחיים ושאינן על-טבעיות. הסוף לא סגור לגמרי ומשאיר חלק מהפרטים לדמיונו של הקורא
 • ריקי
  ריקי
  כתבתי ביקורת ישירה ובוטה אודות הספר. עלה בדעתי כי מאחר ומחברת הספר היא ישראלית יתכן והיא קוראת ביקורות אלו. אם כך הדבר, אז אני מתנצלת אם דבריי פגעו או העליבו. חשוב לי לציין, לאחרונה מתפרסמים לא מעט ספרים בסוגת הרומן הרומנטי. אני סבורה שכאשר מדובר בספרים של סופרות ישראליות הביקורות והשבחים לא תמיד פרופורציונאלים. לעיתים נראה כי נכתבו על ידי חברות מפרגנות או קרובי משפחה. לגיטימי אבל מאוד מתסכל עבור מי שקונה ספר על סמך ביקורות. זאת החוויה שעברתי עם הספר הזה. באשר לכתיבה - הרעיון של רומן המבוסס על חיי זוגיות סטנדרטיים ומציאותיים הוא יפה ומרענן. בפועל, מדובר בסיפור לא מציאותי שכתוב באופן יבש.
 • אפרת
  אפרת
  אהבתי מאוד. עלילה מעניינת ומקורית, דמויות אותנטיות וכתיבה מקסימה וברמה גבוהה. ארוטיקה מציאותית ומעולה :). ממליצה מאוד!
 • ריקי
  ריקי
  ספר טרחני, מתיש ומייאש. לפרקים הרגשתי כאילו אני מאזינה ליוסי סיאס בלופ. כתיבה נמרחת ומייגעת. אני מבינה את הרצון לכתוב רומן מציאותי אבל התוצאה משעממת ודי מעצבנת. אפשר היה להעביר את המסר בפחות עמודים. בנוסף, אפשר ורצוי להשתחרר מהסטיגמות של שנות החמישים (תימניה נחותה לעומת פולנייה אריסטוקרטית זה כל כך פאסה).
 • Einav
  Einav
  ספר נחמד. שונה מהז'אנר הרגיל. הדמויות ככל האדם לא מושלמים ואינם מתיימרים להיות מה שאינם. הכתיבה קולחת וזורמת. אמינות הסיפור קצת לוקה בחסר כי בחיים זה לא ממש עובד .
 • גלי
  גלי
  ספר טוב. שונה מהז'אנר הרגיל. הדמויות ככל האדם לא מושלמים טבעיים שאינם מתיימרים להיות מה שאינם. הכתיבה קולחת וזורמת. אמינות הסיפור קצת לוקה בחסר כי בחיים זה לא ממש עובד ככה אבל דיינו. ממליצה בחום
 • עינת
  עינת
  ספר נחמד, כתוב טוב עם דמויות מציאותיות שזה שינוי מרענן בג'אנר הזה. דבר אחד הפריע לי הוא הסוף שנשאר פתוח שגרע מההנה שלי מהספר.