הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3.6
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
3
5
1
3
חי או מת

חי או מת


דרג ספר זה מתוך 5
5 דירוגים
3.6
ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
3
5
1
3
44 
גודל (עמ'): 679
מו"ל: מודן הוצאה לאור
ואולם, אף על פי שנשיא ארצות־הברית הכריז שיש ללכוד את "האמיר" חי או מת, ידיהן של כל סוכנויות הביון והלוחמה בטרור כבולות על ידי הממסד המשפטי והביורוקרטי. "קמפוס" הוא ארגון שפועל מחוץ לממסד הרשמי.
חברים בו גיבורים שהכרנו מספריו הקודמים של קלנסי: ג'ק ראיין הבן (בנו של נשיא ארצות־הברית לשעבר), ג'ון קלארק, דומינגו שאבז, ואחרים. החבורה יוצאת למרדף מסוכן, חובק עולם, שבו עומדים אנשיה בפני מצבים קשים.
ביד בוטחת ועם ידע קרבי מרשים המעניק לספר אמינות מוחלטת, מוליך טום קלנסי את "קמפוס" וגם אותנו, הקוראים, בשבילי הסכנה והמתח עד העמוד האחרון. טום קלנסי הוא מחברם של רבי־מכר רבים, ביניהם 'ארנב אדום', 'משחקים פטריוטיים', 'ללא חרטה' ועוד.
המשך קריאה

סקירות

 • דן
  דן
  חי או מת הוא ספר שהתאים בדיוק לטיסה בין תל אביב לניו יורק. לא כבד, לא מסובך, אתה פחות או יותר יודע למה לצפות, מעביר את הזמן בכיף, גורם לעפעפיים להסגר מעצמם
 • איילת
  איילת
  ארגון ביון פרטי מנסה לצוד טרוריס מסוכן בעוד מערכות החוק האמריקאיות כבולות מבחינה משפטית. ספר מותח וקריא, כמו כלל ספריו של טום קלנסי.
 • מיקי
  מיקי
  כשאתה לוקח ספר של טום קלאנסי ליד אתה פחות או יותר יודע מה תקבל, והספר הזה לא שונה במיוחד. קריא מאד, מותח לפרקים, מעביר יופי את הזמן.