הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
2
5
0
2
גם ב - Kindle
חיים חלופיים

חיים חלופיים


דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
4
ממוצע
1
0
2
0
3
0
4
2
5
0
2
42 
גודל (עמ'): 336
מו"ל: כנרת זמורה ביתן דביר

"חיים חלופיים" הוא רומן ביכורים מקורי, נוגע ללב וחכם מאין כמוהו, שמתאר את חוויית ההגירה של יהודי-רוסי באמריקה באופן שכל מהגר שהוא, מכל מקום שהוא, לא יכול שלא להזדהות עמו. זהו ספר על גורל יהודי, על השאיפה לחמוק ממנו ועל הקוּרים הסמויים שכובלים אותנו אליו שוב ושוב.

בוריס פישמן נולד בשנת 1979 במינסק, בברית המועצות לשעבר, והיגר עם משפחתו לארצות הברית בשנת 1988. כתבות, מאמרים וביקורות פרי עטו התפרסמו בין השאר ב"ניו יורקר", "ניו יורק טיימס מגזין", "בוק רוויו", "ניו רפבליק", "לונדון רוויו אוף בוקס" ו"וול סטריט ג׳ורנל".

בוריס פישמן הוא בוגר תואר ראשון בספרות רוסית באוניברסיטת פרינסטון ותואר שני בספרות באוניברסיטת ניו יורק, עטור מלגות. היה חבר מערכת ב"ניו יורקר" וכותב הבית של ארגונים שונים, בהם "הקרן לאמנויות של ניו יורק" ו"המרכז לאמנות" בפרובינסטאון, מסצ׳וסטס. "חיים חלופיים", רומן הביכורים שלו, זכה בפרס לסופרים בראשית דרכם של "בארנס אנד נובל" ובביקורת שער ב"ניו יורק טיימס בוק רוויו".

 

"'חיים חלופיים' שופע אוצרות תיאורים... הבעיה היחידה ברומן הזה היא שמגיעים מהר מדי לסופו". ניו יורק טיימס בוק רוויו, ביקורת שער

"ערמומי וחתרני... חכם ואירוני... סיפור נוגע ללב על דרך חיים עיקשת שהולכת ומתמסמסת בלב השפע של אמריקה". וול סטריט ג׳ורנל

המשך קריאה

סקירות

  • לימור
    לימור
    סיפור על חייהם של המהגרים לא מסוג הספרים שאני נוהגת לקרוא, אך הספר כתוב בצורה פשוטה כך שניתן להתחבר.
  • דן
    דן
    ספר על חיי המהגרים, כתוב פשוט וטוב, עם הרבה חוש הומור, אווירה טובה ותיאורים חיים של ברוקלין, אתה מרגיש את הסביבה ואת האנשים, וחי את חייהם. בקיצור, ספר חביב למדי