הז'אנרים
כל הז'אנרים

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
2.5 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
1
5
0
0
והגיא ביניהם
יניב עובדיה

והגיא ביניהם

יניב עובדיה

דרג ספר זה מתוך 5
2 דירוגים
2.5 ממוצע
1
1
2
0
3
0
4
1
5
0
0

במקום 29.00 

20.30 

במקום 29.00 

20.30 

תקציר

אורן מזרחי, קצין מעוטר לשעבר ביחידת המסתערבים של מג"ב, שנכלא על לא עוול בכפו בגין הרג של חפים מפשע, שב ארצה אחרי שנה של חיפוש עצמי בהודו. הוא מגלה שכריסטינה, ערבייה נוצרייה שעמה חלק קשר מיוחד במינו נחטפה, כשלאחרונה נראתה ביפו. לתדהמתו מסתבר כי המשטרה אינה יכולה לפעול בעיר כדי לחקור את המקרה יוצא הדופן, בשל מציאות ביטחונית הזויה שנוצרה בשעה ששהה בהודו: ארגון דאעש סחף את ערביי ישראל למרד עקוב מדם, שהביא לניתוק הערים הערבים הערביות מריבונות ישראלית.
במצב זה של כאוס מוחלט מחליט אורן לנצל כישוריו כמסתרעב לשעבר כדי לחדור ליפו בזהות בדויה ולהציל את כריסטינה, בשעה שהוא מוצא עצמו נרדף ע"י המשטרה כחשוד בהיעלמותה המסתורית.
כאילו שמשימתו אינה מורכבת ומסוכנת דייה, במהלך מבצע החילוץ יוצאת ישראל למלחמה נגד דאעש, במטרה להשיב את "ערי המרד" תחת ריבונותה.
במהלך ניסיון החילוץ מתחוור לאורן שכריסטינה נחטפה על ידי לא אחר מאשר מנהיג המהפכה ביפו בעצמו, גבר צעיר וכריזמטי בשם חאלד, מה שהופך את משימת ההצלה לקשה שבעתיים.
ההפתעה הגדולה ביותר ממתינה לאורן כשיגלה את הסיבה לחטיפתה של כריסטינה.
'והגיא ביניהם' מגולל את סיפורו של הסכסוך הישראלי-פלסטיני באמצעות מרדף דו-כיווני חסר פשרות, המתנהל בין שתי דמויות קיצוניות המייצגות כל אחד מהצדדים.
זהו סיפור על אהבה ומלחמה, על נקמה ועל המחיר הכבד שהיא גובה מכל אחד מאיתנו. ויותר מכך, זהו סיפור על מעגל השנאה שאנו פשוט לא מצליחים לסגור.
"והגיא ביניהם" הוא ספרו השלישי של יניב עובדיה. קדמו לו "פלוגת הצללים" ו"האישה שעצרה את הזמן".
המשך קריאה
  • ISBN: 978-965-571-030-4
  • גודל (עמ'): 492
  • מו"ל: ePublish הוצאת ספרים אלקטרונית
  • יצא לאור ב-: 10/02/2015
  • שם המחבר: יניב עובדיה

הוספת ביקורת

רק משתמשים רשומים מורשים להוסיף ביקורות. אנא התחברו או הירשמו